2726
عنوان

تغییرات من در رژیم+ عکس😃😎

| مشاهده متن کامل بحث + 41721 بازدید | 659 پست

من یبار رژیم جنرال رو گرفتم و بنظرم چیز خوبی نیست

اول اینکه خیلی سخته

بعدم درسته که تو یک هفته حداقل سه کیلو کم میکنی ولی بشدت سریع وزنت برمیگرده

اما از کالری شماری خیلی خوب نتیجه گرفتم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرررررینننن ماااشاااادلللههههه 

منم از فردا میگیرم واقعا انرژی گرفتم از تاپیکت ....افتخار کردم بهت واقعا میگم 

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
2728
عالی شدی عزیزم .منم تا چندوقت دیگه همچین تاپیکی میزنم😉😊

انشاءالله عزیزم

خیلی حس خوبیه

من الان که ۴ کیلو چاق شدم دارم دیوونه میشم دلم میخاد زودتر برگردم به وزن قبلم

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

وای خدایا تو دیگه کی هستی بیست شدی عالی شدی،دیدمت کیف کردم منم ادامه بدم،ولی من یه مشکل خیلی بزرگ دارم اونم اینه که ران و با سنم بزرگه و این ارثیه هرکاریشم کنم سخت ترین رژیم هارو بگیرم اصلا لاغر نمیشه ،یه مانتو بخوام بپوشم تا شکم بسته میشه اما پایینتر دکمه هاش نمیخوره کفرم درمیاد

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
نه حنا تو روغن رنگ باز نمیکنه پودر نخود عطاری داره

مچکرم خیلی خوبی که با حوصله جواب همه رو دادی😍😍

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
انشاءالله عزیزم خیلی حس خوبیه من الان که ۴ کیلو چاق شدم دارم دیوونه میشم دلم میخاد زودتر برگردم به ...

وای اسی جون عزیزت جون عزیزت بزار ببینم اصلا نمیرسن ب عکست خیر ببینی 

من یبار رژیم جنرال رو گرفتم و بنظرم چیز خوبی نیست اول اینکه خیلی سخته بعدم درسته که تو یک هفته حدا ...

اتفاقا واسه من خیلی عالی بود

در صورتی هم وزن برمیگرده که بعد این رژیم یهو کالری بالا بره

بعد از رژیم جی ام باید کم کم و یواش یواش کالری به حد عادی برسه

مثلا اگر تو رژیم جی ام کالری ۷۰۰ بوده باید روزی که رژیم تموم میشه کالری رو ۸۰۰ بست 

روز بعدش ۹۰۰ 

همینجوری کم کم که وزن برنگرده

وگرنه سریع بعدش ۱۰۰۰ کالری بگیریم معلومه وزن برمیگرده

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
افرررررینننن ماااشاااادلللههههه  منم از فردا میگیرم واقعا انرژی گرفتم از تاپیکت ....افتخار کرد ...

فدات😘😘

پوستت شل نشد؟ 

نه عزیزم

ورزش میکردم

2706