2737
2734
عنوان

تغییرات من در رژیم+ عکس😃😎

| مشاهده متن کامل بحث + 41722 بازدید | 659 پست
ببخشیدشیرتون کم نشدیاکیفیتش 

نه عزیزم تاثیری نداشت

دمنوش شوید میخوردم شیرمو زیاد میکرد

فقط دکتر زنان بهم گفت ورزشایی که میکنی نباید زیاد سینه ها تکون بخورن وگرنه شیر تلخ میشه و بچه نمیخوره

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راسش من ده بار گرفتم ول کردم سر هفته اول گفتم کو لاغر نشدم ک😣

ای واااای 

چراااا؟؟

هفته ی اول هیچی معلوم نیست 

مگر اینکه رژیم شوک بگیری 

به نظرم بهتره شما هم همینکارو بکنی اولش شوک بگیری انگیزه بگیری بعد شروع کنی کالری شماری 

منم همین کارو کردم 

اول شیرو خرما گرفتم هفته ی اول ۳ کیلو کم کردم حسابی ذوق کردم بعدش کالری شماری کردم دیگه

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪
آره عزیزم دیدم خوشبحالت چقد خوش اندام شدی من خیلی چاقم اعتماد بنفسمو ازدست دادم نمیدونم ازکجا شروع ک ...

اراده کن از همین فردا💪

2738
عزیزم نگفتی چ‌جوری ثابت نگه داشتی؟

اویل با کرفس تثبیت کردم

الان دیگه دستم اومده هرچی چقدر کالری داره

از ۱۵۰۰ نمیزارم بره بالا

ولی تو این قرنطینگی گنددددد زدم

بچتون چندماهش بودکه شروع کردین

۱سال و ۳ ماه عزیزم

ای واااای  چراااا؟؟ هفته ی اول هیچی معلوم نیست  مگر اینکه رژیم شوک بگیری  به نظرم ...

میشه کامل توضیح بدی چیکارکردی تامن کپی کنم ازفرداشروع کنم حالم ازخودم بهم میخوره خوش بحالت اندامتوندیدم امامعلومه کلالاغرشدی 

چه ورزشایی چندساعت 

ورزشای توربو فایر 

هر روز نیم ساعت

منم دقيقا در عرض دوماه ١١ كيلو كم كردم😀 و ٧ كيلو ديگه ميخوام كم كنم هنوز... امشب بعد از دوماه چندتا ...

عزیزم چجوری تو 2ماه 11 کیلو کم کردی توروخدا رتزشو بمنم بگووووو خیلی احتیاج دارم

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏
2706