2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله من گرفتم وخداخواست وزنده موندم ولي باگذشت دوماه هنوزريه هام درگيرن وحساسن باكوچكترين بوي سرخ كردني ريه هام دردميگيرن وسرفه ميكنم

كاربرقديميم دوبارتركيدم  ايندفعه فقط سكوت ميكنم
2738

کسی رو میشناسم که گرفت. ۸شب فکر میکرد سرما خورده😑 نرفته بود دکتر. از سردرد مینالیدو اشتها نداشت. تست داد. قبل اینکه جواب تست بیاد رفت دکتر. دیگه نا نداشته راه بره. سرم  زدن و دارو و اکسیژن. یکم تنگی نفس داشته. خیلی کم. بعد دکتر گفته امشب نمی اوردین خدای نکرده فوت میکرد.... بعد سرم و ... بهتر شده. الان خوبه... سنش بالا. ۷۵ ساله. ولی سالم و بدون بیماری زمینه ای....  

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر
تست دادی فهمیدی گرفتی؟چجوری خوب شدی چ دارویی خوردی

دوروزكتف دردگرفتم بعددوروزبي اشتهايي وحالت تهوع وگوش دردوسرگيجه وبعدضعف عمومي شديد وبيحالي وكم شدن بويايي ودردقفسه سينه وسرفه

مثل من بوی مایع ظرفشویی هم سرفه میکنم

مامانم ميگه بريم تهران پيش متخصص ريه آخه اينجوري كه نميشه من اصلاننيتونم سرخ كردني درست كنم وبخورم 

از کجا فهمیدنو که دست و پام یخ میکرد بعد یه تب و لرز خفیف بهد خیس عرق میشد تنم منم خودمو بستم به اب گرم و دمنوش و سوپ و استامینوفن.لامصب مگه ول میکرد چند روزی بهتر میشدم میزد به فشارم فشارم میفتاد سر گیجه ولی اصلا سرفه نداشتم بازم سوپو همون داستان بازم چند روزی خوب بودم بازم خیس عرق میشدم تا از رو رفت دید نمیمیرم الان در حد عطسست 

2706