2726
عنوان

شوهرم میگه چرا نمیری کارای مامانمو بکنی؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 55 پست

بگو دختراش کاراشو بکنن اصلا نری چه معنی میده 

اگه دعوت باشی اونجا ظرفی بشوری یا چیزی جابجا کنی اشکال نداره ولی بیکاره بلند بشی بدی کاراشو بکنی اصلا 

یا یه قرار بزارن که ۲ تا دختر و ۵ تا عروس باهم روزی یه نفر اینطوری فقط تو نیستی و بقیه هم صداشون در میاد خود به خود دیگه حرفش زده نمیشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایندفعه شوهرت ازاین حرفازد بزن دندوناش بره تو حلقش .مگه ننش چلاقه ک توبری ب کاراش برسی چ غلطا هیچ خوشم نمیادا😒

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡
2728
دوری و دوستی 😊😊

باورت میشه الان 3ماهه نرفتم خونه مادرشوهرم به خاطر بی احترامیشون ، دیگه هم نمیخوام برم ، حالم ازشون بهم میخوره ،از دشمن برام بدترن ،برن گم شن نکبتا

باورت میشه الان 3ماهه نرفتم خونه مادرشوهرم به خاطر بی احترامیشون ، دیگه هم نمیخوام برم ، حالم ازشون ...

بی احترامیم میکنن شوهرت داره میگه برو کلفتی 😒😒😒

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
بگو دختراش کاراشو بکنن اصلا نری چه معنی میده  اگه دعوت باشی اونجا ظرفی بشوری یا چیزی جابجا کنی ...

مادرشوهرم هیچ وقت تو این 8سال مارو دعوت نکرده که بخواد الان دعوت کنه من برم ظرف غذامو بشورم، فقط از عروس انتظار دارن براشون کار کنه

به شوهرت میگفتی مگه من خودم خونه زندگی ندارم یکی باید بیاد کارای منو بکنه. کلفتشونی؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بی احترامیم میکنن شوهرت داره میگه برو کلفتی 😒😒😒

اره به خدا ، شوهر من مرد که نیست ،هیچ وقت تا حالا از من حمایت نکرده ، حالا خانوادشم اینو دوست ندارنا ،این خودشو قربانی اونا میکنه ، هیچ وقت اونا شوهر نکبت منو آدم حساب نکردن و نمیکنن

بگو قربون دستت یه کارگر بگیر هم کارای مامانتو انجام بده هم کارای منو😑

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
آفرین دقیقا ،به منم شوهرم میگه برو خونه مامانمو تمیز کن خودشیرینی کن واسشون😫😫😫😫  منم گفتم ...

بگو عب نداره اوکیه هروخت تورفتی فرشای مامانمو شستی پرده هاشونو شستی نصب کردی مبلاشونو اوکی کردی و کلن ی دورخونه مامانمو کردی ی دسته گل اونوخ منم میرم خومه کامانت کارمیکنم

چقققققد پرووووووععععععه وای عصابم خرد شد

یا بگو خیللللی دوست داری ب ننت کمک کنی براشون خدمتکاربگیر

به شوهرت بگو هروقت تو اومدی کارای بابامو کردی منم میام کارای مادرتو انجام میدم😐

متاسفم که تو همچین جامعه عقب مونده ای داریم زندگی میکنیم...

آدم خونش ب جوش میاد

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥
2706