2733
2734
عنوان

بینیموعمل کنم یا نه عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 152 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بالاشو ژل بزن ک صاف شه هزینشم کمتره

ژل ک موقته 

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
نه تابلو نیس فقط،یکن قوز داره که اکثر بینیای عمل نشده دارن

خیلی زشته و تابلو😭

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
2738

پیشنهادم اول عمل بینی 

بعد ی رنگ موی نسکافه ای تیره 

بعد حتما ارایش چشم تمیزو یاد بگیری 

موهاتم ی مدلی درست کنی 

بعد زمین تا اسمون فرقته با الان ....الانم بانمکی ولی خیلی جا داره برا زیبا شدن چهرت 

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
اخه خیلیا عکس میدن و انتظار دارن فقققط و فقققط تایید بشن اگه بگی رنگ رژت تیرس مثلا میگن حسودی عقده ا ...

دوتا گذاشتم واقعا بگین اصلا نمی‌خوام روحیه بدین.

فضول بی تربیت هستم +چند قطره انسانیت
نه ..تازه از نزدیک نزدیکم گرعتی

از روبه رو خوبه ولی از نیمرخ😣

خو ۲سال میمونه 

نمیدونم😭

2706