2726
عنوان

فانتزی اسکولانه من😐شماهم بگین

543 بازدید | 51 پست

یکی از فانتزیام این بود مثلا تو رودخونه گم بشم

همه فک کنن مردم و پیدام نکنن😐

بعد  جریان اب منو ببره یه جای خیلی دور ...نه نت باشه نه تلفن😐👀🤣

تازه سرمم خورده باشه  به سنگ حافظمو از دست دااده باشم...بعد چند سال همونجا زندگی کنم تو یه جای روستایی👀

ادامشم میگم

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد وقتی داری شیر گاو میدوشی یه چیزای یادت میاد😂😂😂😂

یقین داشته باش روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچقدر دلش میخواهد پیله کند🍃میشه واسه اینکه خونم از اینجایی که هستم بره صلوات بفرستی ممنون❤
نتا قطع شد چرا😐

فک کنم افتادیم تو رود خونه

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
یخورده شبیه جومونگ شدی😐😅

وای من نمیدونم از دست جومونگ کجا فرار کنم کل خونه تو سه تایم میبیننش

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2706