2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم که فلج مغزیه  زندگی کنار مادرشوهر  و خیلی چیزای دیگه    

ان شاالله شفا پیدا کنن. پسرتون

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2728
غمم الان زندگیمه دخترمه ک هر روز با دستای کوچولوش دعا میکنه بابا بیا گریه میکنه بهونشو میگیره ولی ...

عزیزم

میدونی وقتی آدم از همه جا ناامید میشه باید فقط از خدا بخواد

در واقع باید از همون اولش از خدا خواستو مشکلو به خودش گفت ... یه نذر بکن 🥺 کاش حل بشه عزیزدلم برات صلوات میغرستم

ایندمون.‌‌‌.شوهرم...۱۲ساعت کار میکنه چندرغاز حقوق...پدر فوت شدم...تنهاییم...پلی کیستیک ام..تنهایی مادرم..بی پدری برادرم...و....

ام خاکه جوانه،بو من ژیانه،روح و جانم ب فیدای کوردستانه😍❤❤❤❤
مریضی شوهرم😢

بیماریش چیه

انشاالله خوب بشه آمین

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738
ما مشکل خیلی داریم😔😔 مهم ترینش بیکاری داداشم و مجردیشون یکی ۳۳ سالشه سرکاره یکیش ۳۵ سالشه بیکار و ...

خدا خودش کمک کنه منم یه برادر کوچکتر دارم خیلی دوستش دارم😘

روم سیاه☻ درخواست دوستی پذیرفته نمی شود.حتی شما دوست عزیز!!🙄🙄

نگران زندگیم هستم بی پولی دروغگویی شوهرم نداشتن شغلش در۵ سال اخیرم الانم که کارش این شده باپدرش یه هفته دوهفته منوترک کنه من ازاول باهاش طی کردم باشوهری که این شهرواون شهره ازخانواده دورنمیتونم زندگی کنم واونم قبول کردووزدزیرش

عشقم بچه هام
غمم دهن بینی شوهرمه که الان به خاطررفتاراش بالشم خیسه

این مشکلا ینی اینکه اونایی که بزرگش کردن هم دهن بینن ! کاش همه مادرپدرا بدونن چه مسئولیت بزرگی با تربیت بچشون اونم در قبال زندگی بچه ی مردم دارن ! 

2706