2737
2734
عنوان

دوستای ناباب شوهرم

314 بازدید | 9 پست

سلام خانوما. شوهر من دوست مجرد زیاد داره هر کار هم میکنم نمیتونم ازشون جداش کنم. نگید چ ایرادی داره چون واقعا ایراد داره. تو خونمونم مشکل خاصی نداریم. کسی راهکاری نداره؟ 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

باهاش حرف بزن منطقی راضیش کن کم کنه 

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

بگو تا ازدواج نکردن نبینشون یا منو میبینی یا دوستات رو تمام😐

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هر بار ک میگم اخر دعوامون میشه. 

خب  ادمای سالمین یانه؟تنها مشکلت مجرد بودنشونه؟

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

اوف منم این مشکل رو داشتم همش با دوستاش میرفت بیرون یه روز که دوستاش اومدن در خونه دنبالش که برن بیرون منم از قبل با دوستام هماهنگ کرده بودم بیان دنبالم میدونستن قضیه چیه تیپ زدم اماده شدم شوهرم رفت بیرون منم رفتم گفت تو کجا برو تو خونه گفتم دوستام منتظرمن میخواییم بریم یکم بگردیم گفت لازم نکرده منم گفتم ببین منم بلدم مثل خودت رفتار کنم حالا دیدی چقدر بد و زجراوره گفتم یا من و یا دوستات دیگه ندیدم حتی به دوستاش سلامم بده 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
من همه دوست های همسرم ازدواج کرده ان اما یکی از برادر شوهرام اینطوری بود فقط مادرشوهرم تونست درستش ...

مادر شوهرم هیچی نمیگه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2738
نع سالم نیستن

من خودم از دخالت دیگران بین زنو شوهر متنفرم ولی اگه فک میکنی به حرف بزرگترا گوش میده با یه بزرگتر مشورت کن