2733
2734

دیوونه ام کردن دیوونه مشکلات گذشته رو ک برام درست کردن بذارم کنار یه چیزی که نمیتونم تحمل کنم . فوش دادن و دا زدن بابامه .بابتم کلا ادم  سنگ دلی نیستا مهربونم هست ولی خیلی داد میزنه خیلی بددهنه بیش از اندازه فوش میده خسته شدم از دستش هزار و یک بار باهاش حرف زوم ولی خب کلا مدلش اینجوریه . 😭 همه اش فوش میده داد نیزنه امروز مثلا خیرسرم با عمه مو بابام رفته بودیم بیرون یه جوری بیرون دادزد که و فوش داد سر یه چیز بیخودی بعد یه ان نگام افتاد دیدم همکلاسیه قدیمم اونجا بود دید کاراشو دلم میخواست از خجالت اب شم برم تو زمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حستو کاملا درک میکنم حالا اگه جای من بودی و پدرت سالها فراتر از فوش و داد کتک و تهمت و سخت گیری بیش از حد در حدی که تا ۱۸ سالگی نمیدونستی بازار شهرت چجوریه،تو اگه جای من بودی چه میکردی

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘
2728
اخه اینجوری من نمیتونم ازدواجم بکنم خب ابروم میره 

دقیقا حالا اگه پسر بودی باز بهتر بود،مگه یکی پیدا بشه که عاشقت بشه،و گرنه از اشناها کسی سراغت نمیاد

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘
حستو کاملا درک میکنم حالا اگه جای من بودی و پدرت سالها فراتر از فوش و داد کتک و تهمت و سخت گیری بیش ...

نمیدونم ببین گفتم ک این یکی از مشکلاتیع که برام درست کردن . خودشون از صب تا شب سه تایی می افتن به جون همو دا و بیداد . مامانم اینقدر کتکم زد ک افسردگی گرفتم . نذاشتن درس بخونم اصلا کدومشو بگم بخوام بگم یه دریاس

2738
دقیقا حالا اگه پسر بودی باز بهتر بود،مگه یکی پیدا بشه که عاشقت بشه،و گرنه از اشناها کسی سراغت نمیاد

😥 اخه والا تا الان ک این سن رسبدم کسی عاشقم نشده هعیی‌. بعدشم بر فرض محال عاشقم شد و بی پرس و جو اومد خواستگاری اونوقت بعد ازدواج همه اش میزنه تو سرم که تو ال بل 

نمیدونم ببین گفتم ک این یکی از مشکلاتیع که برام درست کردن . خودشون از صب تا شب سه تایی می افتن به جو ...

تو رو نذاشتن درس بخونی منو بابت دانشگاه قبول شدن اونم دولتی اونم علوم پزشکی ۶ سال تو یه اتاق حبس کردن،میفهمی ۶ سال از عمرت تو یه اتاق باشی چه حسی داره،به خاطر کرونا قرنطینه رو تجربه کردی که حالا حساب کن محدودش کنی به یه اتاق و سرتو خم کنی تو کتاب،وسطش دو سال هم به خاطر سکته مغزی مریض باشی ولی دست از سرت برندارن

تو رو نذاشتن درس بخونی منو بابت دانشگاه قبول شدن اونم دولتی اونم علوم پزشکی ۶ سال تو یه اتاق حبس کرد ...

چرا خب ؟ من تیزهوشان بودم اینقدر مامانم  و بابام و تو خود اون مدرسه ی خراب شده از نظر روحی عذاب کشیدم ک اخرش نشد درس بخونم . 

😥 اخه والا تا الان ک این سن رسبدم کسی عاشقم نشده هعیی‌. بعدشم بر فرض محال عاشقم شد و بی پرس و جو او ...

نه دیگه ما ۳ تا خواهریم پسرداییم عاشق خواهر بزرگم شد،ازدواج کردن ولی پسرداییم خیلی خوبیه خیلی اما خواهرم از خانواده داییم خیلی کشید زنداییم بی نهایت عذابش داد بی نهایت

چرا خب ؟ من تیزهوشان بودم اینقدر مامانم  و بابام و تو خود اون مدرسه ی خراب شده از نظر روحی عذاب ...

خودت نخواستی یا نذاشتن؟

نه دیگه ما ۳ تا خواهریم پسرداییم عاشق خواهر بزرگم شد،ازدواج کردن ولی پسرداییم خیلی خوبیه خیلی اما خو ...

تو چی ازدواج کردی ؟ منکه مثل اینکه باید همه چید ارزوهامو که فراموش کردم یه ازواج خشک و خالیم نباید بکنم 

2706