2733
2734

یکی

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پنج تا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
ینی 107 بار بخونیم یا روزی 1بار تا 107 روز؟ 😑

نگلم الان جمعا میشه ۱۰۷ بار ک همه دوستان باهم بخونن

شما باید کمتر از ۱۰۷ بار بردارید  

۲ تا ۳ تا ۱۹  تا بستگی ب شما دارد

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
دعا میکنین شوهرم بیاد دنبالم و برگردیم سر زندگیمون

الهی امین 

شما چله یاسین بگیرید بعد از هرنماز یک یاسین بخونید دوستی  این مشکلو داشت خداروشکر با چله یاسین  مشکلش رفع شد

چند تا میخوانید خواهر

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
2706