2737
2734
عنوان

ماسک برا منافذپوست

1293 بازدید | 19 پست

سلام بچها ماسکهای خونگی وغیر خونگی هرچی استفاده میکنید ک نتیجه گرفتید بگید صلوات میفرسم واستون ماسک برا منافذ پوست ازهمه واجب تره

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز

یخ بزن پوستت

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای پوست صورتم اینقدرصاف یک دست بود یه یکسالی هست نابود شده لک جوش گود شدن پوست جوش ک چهارماه طول میکشه تاخوب بشه منافذ باز داغون شدها

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز

خیارو آلوورامیکس کن بزن یساعت

ماست ونشاسته میکس بزن یساعت

ماسک خاک رس وگلاب

یه روز درمیون

صورتتم روزی دوبار قبل خوابیدن وصبا با ژل مخصوص پوستت بشور

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
وای پوست صورتم اینقدرصاف یک دست بود یه یکسالی هست نابود شده لک جوش گود شدن پوست جوش ک چهارماه طول می ...

چرا به بندحساسی؟

2738
خیارو آلوورامیکس کن بزن یساعت ماست ونشاسته میکس بزن یساعت ماسک خاک رس وگلاب یه روز درمیون صورتتم ...

استفاده کردید خوب بوده؟

دارم سرم منافذ لانبنا استفاده میکنم هنوز تاثیر نزاشته ولی گفتن خوبه

ماسک پیلاف لدورا

شکر و عسل 

گوجه و خیار

تاثیر نزاشتن هیچ کدوم

ولی بگم اصلا هیچ کدوم مدام استفاده نکردم شنیدم هر کدوم از ابنا واقعا تاثیر گذارن در صورت استمرار

ماسک خیار و گوجه دکتر بهم پیشنهاد داد با هم رنده کنم و قاطی کنم هرشب بزارم تا نیم ساعت

چرا به بندحساسی؟

من اصلا اصلاح نمیکنم صورتم مو نداره

خیارو آلوورامیکس کن بزن یساعت ماست ونشاسته میکس بزن یساعت ماسک خاک رس وگلاب یه روز درمیون صورتتم ...

یه تب سنتی رود تی وی نشون میداد ، دکتر متین ، اونم میگفت خاک رس بزنید با نمیدونم چی چی برای منافذ باز پوست

شما که گفتی خاک رس یادم افتاد

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
دارم سرم منافذ لانبنا استفاده میکنم هنوز تاثیر نزاشته ولی گفتن خوبه ماسک پیلاف لدورا شکر و عسل&nbs ...

سرم رو اگه نتیجه داد به منم بگو بخرم

دارم سرم منافذ لانبنا استفاده میکنم هنوز تاثیر نزاشته ولی گفتن خوبه ماسک پیلاف لدورا شکر و عسل&nbs ...

ماسک سالاد شیرازی😁

2706