2737
2734
عنوان

بچها بیاید لطفا کمکم کنید☺☺☺

75 بازدید | 12 پست

ی حاجت سخت دارم بین چله های زیر موندم

زیارت عاشوراایت الله حق شناس

چله بسم الله

سوره حشر

نماز امام علی تا ۱۰شب

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

😞😞😞😞😞

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من از دوتاچله ی اول حاجت گرفتم از زیارت عاشورا حق شناس ۳بار حاجت گرفتم از بسم الله هم همون روز اول ش ...

کدومو بگیرم ب نظرت حاجتممم سخته سخت

چله بسم الله چجوریه ؟  

۴۰روز باید ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم بگی تعدادشم اینطوریه که

روز اول ۱۰۰تا میگی

روز دوم۲۰۰تا

روز سوم۳۰۰تا

..

...

همینجوری تاروز چهلم که۴۰۰۰تا میگی

یعنی روزی صدتا اضافه میکنیم به ذکر روزقبل یابعبارتی هر روز رو ضربدر ۱۰۰میکنی تاتعداد مشخص شده مثلاً روز دهم میشه۱۰×۱۰۰=1000

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
2738
۴۰روز باید ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم بگی تعدادشم اینطوریه که روز اول ۱۰ ...

فقط همین ذکر یا ادامه داره ؟ 

آخه تو مراسمهایی که ماه محرم تو خونه ها برگزار می شد یک کاغذ آچار ذکر بسم الله بود .می گفتند ختم بسم الله می خواهیم بگیریم .

فقط همین ذکر یا ادامه داره ؟  آخه تو مراسمهایی که ماه محرم تو خونه ها برگزار می شد یک کاغذ آچا ...

نه این ختم فقط همین ذکره.

بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

نماز حضرت ابوالفضل ع من شنیدم سریع حاجت می گیری . ولی خودم هیچ وقت نخوندم .

من یادمه بچه بودم زیاد این نماز میخوندم ولی متاسفانه دیگه سعادت خوندنشو نداشتم

[QUOTE=139863662]من یادمه بچه بودم زیاد این نماز میخوندم ولی متاسفانه دیگه سعادت خوندنشو نداشتم[/QUO ...

دقیق یادم نیست ولی فکرکنم یه نماز دورکعتی بود که بعدش ذکر اکشف کربی بحق اخیک الحسین میگفتم نمی‌دونم شایدم ذکرکاملش این نبود