1735
1765

دوستیا من خیلی عاشق هیجانم خیلی هاااااا   مثلا هروقت میرم بانک با خودم میگم چی میشه مثلا الان دزدها بیان منو گروگان بگیرن البته منو نزنن هاااا فقط یه اسلحه بزارن 

رو سرم بعد منم همش گریه کنم بگم توروخدا ولم کنید بعد دزدا بگن خپه شو ضعیفه وگرنه یه گوله حرومت میکنیم  

بعد عشقم بفهمه منو گروگان گرفتن بیاد نجاتم بده  

یا مثلا دوس دارم منو بدزدن ب بابام اینا بزنگن بگن یا فلان قد پول میدید یا دخترتونو میکشم   

یا مثلا عاشق شهر بازیم اون وسیله خطرناکارو سوار شم مثل بز از ترس عررررر بزنم   

میدونم یکم خلم اما خب دوس دارم دیگه چیکار کنم   

شماهام ازین هیجانات دوست دارید   

@بانو_ملکه    

@sarire    

@دلبررر    

@دخترلاکچری20    

همه بیاید 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😂😁😂😂😁😂😂😂😂😂

بــه احـتـرام وجـود تـو ........هـمـه شـهـرُ خـبـر کـردم کـه ببینیـم طلـوع تــــو.......❤

اقا منم عاشق هیجانم😂مجرد که بودم دوست داشتم یه ماشین گرون قیمت بهم بزنه...ازش دیه بگیرم..بعد هم صاحب ماشین بیچاره فلک زده از همه جا بی خبر عاشقم شه😆😆😂🤦‍♀️🤦‍♀️

☹☹کی گفت تو بچه ام رو مسخره کردی☹اشتباه فکر کردی😊👌👌👌👈👈 امضام و تاپیکام هم به کسی ربطی نداره...نظر هم از کسی نمیخوام😁
اقا منم عاشق هیجانم😂مجرد که بودم دوست داشتم یه ماشین گرون قیمت بهم بزنه...ازش دیه بگیرم..بعد هم صاح ...

ای دل غافل 😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بــه احـتـرام وجـود تـو ........هـمـه شـهـرُ خـبـر کـردم کـه ببینیـم طلـوع تــــو.......❤

مای پی شاپ سه روز تخفیف واقعی 50درصد برای مانتوهاش  داره  .

تمامی  مانتوها تک دوز وکار دست هستن  حتما سر بزنید.

اومدیم😂😂😂😂خدانکشتت جذاب چقدر عشقی..باحالی تو😆😆😆😉😉😉😘ماچ پس کلت😘😆😂

☹☹کی گفت تو بچه ام رو مسخره کردی☹اشتباه فکر کردی😊👌👌👌👈👈 امضام و تاپیکام هم به کسی ربطی نداره...نظر هم از کسی نمیخوام😁
1718
اقا منم عاشق هیجانم😂مجرد که بودم دوست داشتم یه ماشین گرون قیمت بهم بزنه...ازش دیه بگیرم..بعد هم صاح ...

بشین سرجات محض رضای خدا😒😒🤣 حالا دارم برات

از کی زنبیل گذاشتی؟😐😐😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣

چه رسم تلخیه بهت ضربه میزنه کسی که فکرشم نمیکنی..........

من همه اینایی که تو میگی + رنگ لباس و شال و حتی کفشمم تصور‌میکنم شبا قبل از خواب🔫🐴

هر لحظه ممکنه لغو کاربری بزنم اگه ندیدمتون خداحافظ  🔫🐴🐴 خب خب پیتیکو هم بدستور نی نی یار ممنوع شد   کم کم دیگه باید جمع کنم برم دیگه فایده نداره  به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده    (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام              پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
ای دل غافل 😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

واویلا واویلا 😂😂😂😂

1760
اومدیم😂😂😂😂خدانکشتت جذاب چقدر عشقی..باحالی تو😆😆😆😉😉😉😘ماچ پس کلت😘😆😂

فاطمه 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😁😁😁😁

من همه اینایی که تو میگی + رنگ لباس و شال و حتی کفشمم تصور‌میکنم شبا قبل از خواب🔫🐴

ایول منم منم 😁😁😁😁😁

1665
ایول منم منم 😁😁😁😁😁

سرت میادااا حداقل کم خطرتر تجسم کن غیرمسلحانه فلان

😭😭😭🔫🐴

هر لحظه ممکنه لغو کاربری بزنم اگه ندیدمتون خداحافظ  🔫🐴🐴 خب خب پیتیکو هم بدستور نی نی یار ممنوع شد   کم کم دیگه باید جمع کنم برم دیگه فایده نداره  به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده    (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام              پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
سرت میادااا حداقل کم خطرتر تجسم کن غیرمسلحانه فلان 😭😭😭🔫🐴

کو پس اه تف ب این شانس😁😁😁😁