2410
2553

سلام تواین اوصاع 2 هفته دیگه عروسی دارم البته چون ازدواج دومشه خودمونی تو خونس حالا این وسط با یکی از خاهرشوهرام مشکل دارم هرجا اون باشه نمیرم هفته بیش بزور اصرار شوهرم رفتیم افطاری خونه مادرشوهرم کثافت بشتشو کرده بود به من انگار من ازش خوشم میاد دلیلشم اینه زنیکه بی آبرو وسط کوچه جلو مرد و زن غریبه شروع کرد به کتک زدنم واسه همین میخام سربه تنش نباشه شوهرمم باهاش رابطش قطعه حالا نمیخام عروسی خاهرشوهر کوچیکم برم شوهرم میگه زشته باید بیای آخه نمیتونم ریخت اون افریته رو تحمل کنم شما میبودین میرفتیم چه رفتاری میکردین که حضورش اذیتتون نکنه

برو خب فکر کن ستونه یا مثلا مبله 

نشینی روش فقط😂😂

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بزن به كرونا خودتو 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

اصلا انگار نبینش. اصلا محلش نذار. با بقیه گرم بگیر.

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2706