2733
2734
عنوان

کرونا

303 بازدید | 17 پست

خانم بچه هام گلوشون درد میکنه میگن نمیتونیم حتی آب دهن قورت بدیم  میگم خدا نکرده کرونا نباشه 😥

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله که نیست

زودتر ببرشون دکتر

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

آب نمک غرغره کنید خوبه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
خدا نکنه آب سرد و بستنی خوردن

آره خیلی جایی هم اصلا نرفتیم فقط تو کوچه دوچرخه بازی کردن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چی میتونی مایعات گرم یذه اگر کرونا باشه تو ریه نره دفع بشه 

میدم بهشون صدادخترم هم گرفته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بهتره دکتر برین

به پسرم آموکسی کلا و دادم و استامینوفن اما دخترم چیزی نداشتم تو خونه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا لعنت کنه این کرونا هر چی میشه ادم فک میکنه کروناست 

آره بخدا میترسم میگم کرونا نباشه بزن به ریه ها شون بی‌حال نیستن الان هم دارن بازی می‌کنند اما میترسم 😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره بخدا میترسم میگم کرونا نباشه بزن به ریه ها شون بی‌حال نیستن الان هم دارن بازی می‌کنند اما میترسم ...

تا زمانی که بی حال نشدن نترس من از قبل اسفتد تا خالا صد بار گلو درذ گرفتم خود به خود خوب شد الان فک کن دستام کهیر زذم زدم تو نت دیدم نوشته کرونا😂صد با  مزدم و زنده شدم قبلا فقط میزذ سرطان

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
تا زمانی که بی حال نشدن نترس من از قبل اسفتد تا خالا صد بار گلو درذ گرفتم خود به خود خوب شد الان فک ...

من بچه هام هیچ جا نرفتن بخدا اینقدر دستاشون میشورن فقط چند روزه میرن کوچه دوچرخه بازی میگم نکنه یکی ناقل بوده ای خدا ازبس گفتن حوصلمون سر رفت آخه غریبیم جایی نداشتیم که بریم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بچه هام هیچ جا نرفتن بخدا اینقدر دستاشون میشورن فقط چند روزه میرن کوچه دوچرخه بازی میگم نکنه یکی ...

عزیزم دیگه نفرستشون بیرون خطرناکه واقعا بزار بازی کامپیوتری یا با گوشی کنند

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 
2706