2726
کجای مشهد دو طبقه ۱۸۰ قیمتشه؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳 والا خواهرم و داداشم ،سه ماهه مخوان خونه بخرن مشهد ...

توخواب خریدن...

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
ببین نمیدونم واقعی میگی یا نه؟؟؟ امسال با ۱۸۰ تو محله متوسط کرمانشاه فقط میتونی خونه اجاره کنی... وض ...

مگه مرض دارم دروغ بگم اخه چ کاریه شمام میخای باور کن یانه.بعدم مگه من گفتم توبالاشهرمو اینقد کرایه میدم ک دارین شاخ درمیارین😏ادم وقتی نداره یخورده سطح توقعشومیاره پایین وگرنه ماهم بدمون نمیاد جای خوب باشیم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما باید بالا بالاهاباشه.وقتی ادم نداره یاپولش کمه یخوره توقعش رومیاره پایین.والابااین پولی ک شما م ...

مجیدیه خونه خریدن

من خودم مشهد نیستم ،ولی خب خبر دارم خیلی گرون شده قیمت خونه ها

ببین تو خواب خوش باشین. توهم زدین....

چی بگم عزیزم..هرطور خودت میدونی...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2728
توخواب خریدن...

شمامثه اینکه باخودتم درگیری😅

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
مگه مرض دارم دروغ بگم اخه چ کاریه شمام میخای باور کن یانه.بعدم مگه من گفتم توبالاشهرمو اینقد کرایه م ...

جای خوب پیشکش تو. ما توی روستای دور افتاده هم این قیمتو ندیدیم. از غارت بیا بیرون

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
جای خوب پیشکش تو. ما توی روستای دور افتاده هم این قیمتو ندیدیم. از غارت بیا بیرون

شماواقعامیخای دق دلیتوسرمن خالی کنی  واقعااینجور صاحب خونه هاحقته پس غارهم شما زندگی میکنی نه من

خب شما بگو کدوم منطقه مشهد الان این قیمت؟ حتی پایین شهرش

طبرسی پنجتن ساختمون بلوار اگه مشهدین برید قیمت بگیریدمتوجه میشید دروغ نیس.البته من نمیگم خونه های گرون نداره.طرف میاد کلی روخونش خرج میکنه ابزار میزنه نما میزنه و باقیمت بالاتری میفروشه.امااگه بگردی خونه با ۱۵۰بالا پایین ترهم پیدامیشه

شماواقعامیخای دق دلیتوسرمن خالی کنی  واقعااینجور صاحب خونه هاحقته پس غارهم شما زندگی میکنی نه م ...

ببین ما۵ ساله توی این خونه ایم و صاحبخونمونم مشکلی نداشته باهامون. امسال همه چیز گرون شده. همه جا. تو و امثال تو هم زیر لحاف و تشک تبلیغ الکی نکنین تا بهت نگم غار نشین

طبرسی پنجتن ساختمون بلوار اگه مشهدین برید قیمت بگیریدمتوجه میشید دروغ نیس.البته من نمیگم خونه های گر ...

والا من الان تو رسالت گاز دنبال خونم پیدا نمیشه

همه گرونه

اینجاهایی که گفتید شاید طبرسی باشه بقیه جاهاش هم گرونه

تازه بلوارسوم طبرسی شاید باشه

سکوت بهتر از سخن بیهوده گفتن است😊
نه با خودم درگیر نیستم. با ادمهای دروغگو‌درگیرم...    

واقعابرام مهم نیس باورکنی یانه.من خودم یه ماه بیشتره دنبال خونم.خونه خوب یه طبقه دربست رهن کامل ۴۰تومن بدون کرایه(ک البته مااینقدر پیش نداشتیم) باکرایه هم پول پیش هرچی کمترباشه خب اجاره بیشتره اینجا باپول پیش دوتومن هم حتی قبول کردن اما خب خونه هاش زیاد جالب نباشه ک بعضیا مجبور باشن قبول میکنن والامن میام اینجا میبینم این قیمت هاو کرایه خونه هایی ک اینجا میگن واقعا تعجب میکنم اما خب احتمالااون منطقه هایی ک اینقدر کرایه داره حتما درامدشونم خوبه ک میتونن اونقد کرایه پرداخت کنن.من شوهرم روزی ۱۰۰حقوقشه ک اونم شاید درماه دوهفتش کامل سرکار باشه

2706