2733
2739
عنوان

یعنی چی هر چی چیز خوبه مال شمالیاست ؟!!!! 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2186 بازدید | 186 پست
شمالیاماروعقرب نیششون نمیزنه؟زندگی توروستاهاش سخته؟واینکه کدوم شهرخوبه برای زندکی وشرجی نیس؟

وای ماروعقرب کجابودخخخخ

روستاهاشم همشون همه امکانات رودارن 

ب شهرنزدیکن البته من درموردگیاان حرف میزنم ک بهترین شعرش برازندگی لاهیجان هست بعدرشت بعدم انزلی...

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شمال عالیه 

ولی هوای شرجی مزخرف ترین هوای دنیاس ! ادم تو گرمای خوزستان بسوزه ولی هوا شرجی نباشه

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
اینوجواب میدیدشمالیای عزیز؟

عزیزم لاهیجان فول امکاناته ب جراعت میتونم بگم بعدرشت مهمترین شهرلاهیجانه

مارعقرب نداره.

روستاهاشم نزدیکن ولی خب بخاطر گرونی ها ملک واقعاگرون شده

لنگرود برای وسایل خوراکی خوبه اما ازامکانات زیادجالب نیس

مهم اینع معیارت ازشهرموردنظرت چی باشه

#حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَکیٖلْ...خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
2728
جدیییی؟فکرمیکردم پرعقربوماره.... منونامزدم میخوایم بیاییم شمال زندگی کنیم کارهمسرم پیمانکاریه..اوست ...

ما توی خونمون مار داریم😐🖐🏻🍃 شمالم نیستیم🤪

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
2738
عزیزم لاهیجان فول امکاناته ب جراعت میتونم بگم بعدرشت مهمترین شهرلاهیجانه مارعقرب نداره. روستاهاشم ...

اینکه زمین زیادگرون نباشه توش....مدرسه بیمارستان داشته باشه وبشه توش کارکرد..البته هواشم خوب باشه

اینکه زمین زیادگرون نباشه توش....مدرسه بیمارستان داشته باشه وبشه توش کارکرد..البته هواشم خوب باشه

اینایی ک گفتی بجزگرونی لاهیجان اوکیه

البته اگ مشکلی باپایین شهرنداری(الان اینجاپایین شهراشم ادمای باکلاس میشنن )لاهیجان گزینه خوبیه

اومدی لاهیجان بگوسمت کوی زمانی/رزمندگان میخام.هم نزدیک شهره هم زیادگرون نیس

مدرسه بیمارستان وـ.خب خواهرمن همجاهست.حتی همین کوی زمانی ی دبستان بزرگ داره.۴/۵دقیقه تاشهرفاصله س یعنی پیاده م میتونی بری.قدم ب قدمشم درمانگاه شبانه روزی وداروخونه س

من خودم لاهیجان ترجیح میدم چون همجوره فول اپشنه

روستاهای نزدیک شهرچجوره امکانات وقیمتشون

اتفاقا من روستای نزدیک شهریم

همچی داریم حتی اب شهر

درمانگاه وداروخونه و مرغ فروشی وابزاریراق و..همچی توش هس

کلا روستای ماشهرک شده.همشم ادمای باکلاس نشین داره چون اینجااکثریت کارمندن 

2706