2410
2553
عنوان

سخت نگرفتن ازدواج

842 بازدید | 80 پست

خانم ها با این اوضاع گرونی برای اینکه به پسرا سخت نگیریم باید انتظاراتمون چقدر باشن؟ 

میشه دوتایی رفت سرکار و زندگی رو ساخت؟ یا اینکه خرج و مخارج رو بذاریم به عهده مرد؟ 

برای مراسم های اولیه میشه بیخیال عروسی شد و فقط اتلیه و آرایشگاه رفت؟ 

کلا هر ایده ای برای راحت گرفتن ازدواج دارین بگین. 

پ. ن:  راحت گرفتن توی امور مالی مدنظرمه نه اخلاق و شخصیت. 

😘😘😘🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از اونجایی ک من عاشق عروس با میکاپ‌و ارایش ساده هستم 

بنظرم عروس خودش ، حودشو ارایش کنه ! ک ساده باشه .. ن مث عروسایی ک ارایشگاه هرچی میاد دستشون میمیالن بهشون ، عروس بیچاره زشت میشه  

البته منظورم راحت گرفتن نیست کلا عروسایی ک ارایششون کمه خوشم میاد :") درحد رفع عیبها ن درحد ساختن ی قیافه جدید

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
2714

به شرطی که از اونور بوم نیفته اگه وضع مالیش خوب شد رفاه فراهم کنه نگه ولش کن همیجوری خودش خواسته

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ب مرد نباید اسون گرفت عزیزم اون موقع فکره دومی هم میر تو سرشون فکرمیکنن همه مثه همون اولین 

از قدیم گفتن زنی ک خرج داره برای مردش ارج داره 

هیچ موقع از خواسته هات نزن برای مرد چون اصلا ارزش نداره بعدش خیلی پشیمون میشی

به هیچ وجه راحت نگیر 99 درصد مردها ،، قدر از خودگذشتگیه زن رو نمیدونن اتفاقا تا میتونی سخت بگیر

خب نمیشه واقعا 

به هرحال جوونا باید برن سرخونه زندگیشون

اوضاع اقتصادی کشور خوب نیست و همه نمیتونن شغل خوب داشته باشن 

داداش من مکانیک هست و اصلا قبول نمیکنه از پدرم پول بگیره و تا بیست سی سال آینده نمیتونه خونه بخره 

یعنی نباید ازدواج کنه 

2706