2703
2553
عنوان

دارم به خودکشی فک میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 111 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داری- ولی فدا سرت ک رفت  آدم معتاد  مرد زندگی نمیشه - نه اهل کاره - نه غیرت داره-نه عر ...

ترک کرده.

اهل کار که نبود .من که استخدام شدم خیلی با من خوب بود.

ولی یهو ی کاری کرد استعفا دادم.

فک نمیکردم اینجوری بشه.

والا برای من غیرتی بود.

ولی همش میگم خوشبحالش.

چقد همه احساسم رو گذاشتم.وفادار بودم بهش،به عشقش هر روز بیدار میشدم.با عشقش زندگی میکردم.بهش گفتم من زندگیم رو با تو ساختم.گفت مگه من گفته بودم

خدایا کمکم کن
2720
ترک کرده. اهل کار که نبود .من که استخدام شدم خیلی با من خوب بود. ولی یهو ی کاری کرد استعفا دادم. ...

خب خدا هم همین سادگیتو دیده -گفته  ای دخترکه  ساده 

تو ک نمی فهمی این مردک ب دردت نمیخوره 

خودم دست ب کار میشمو از زندگیت میندازمش  بیرون 

اما غصه نخور -بهترشو بهت میدم -قول میدم 

😊 والا بوخودا

🍒🍹
2714
خب خدا هم همین سادگیتو دیده -گفته  ای دخترکه  ساده  تو ک نمی فهمی این مردک ب دردت نم ...

چقد به خدا ظن خوب داری،وقتی زنگ میزدم ببینم خبر درستهرخانوارش نیگفتن آره عروسمون پرستاره.فک نمیکردم دنبال زن شاغل باشه،اینطوری بود با من.وقتی میرفتم سرکار اذیت میکرد و قهر.واقعا اصلا و ابدا باور نمیشه.خوب منم کارمند بودم.اون نمیخاست کار کنم.ب کی بگم ۷ سال کم نیست.الان بهم میگه خواهرش دیونه ای تو برو ب زندگیت برس.

خدایا کمکم کن
چقد به خدا ظن خوب داری،وقتی زنگ میزدم ببینم خبر درستهرخانوارش نیگفتن آره عروسمون پرستاره.فک نمیکردم ...

خب یا اهل کار نیست ک زن شاغل گرفته 

یام بعد مدتی ب زنشم گیر میده ک‌نره

🍒🍹
عزیزم زنش کرونا میگیره- اونم از زنش میگیره -فاتحه  اصلا غصه نخور   شاید خدا ب جای زن - ب ...

میدونی الان اصلا نمیخامش به عنوان همسر فقط میخام فراموشش کنم برای همیشه انقد که اصلا نشناسمش و اینکه تو اون دنیام نبینمش و نشناسمش.تمام خانوادش رو میخام فراموش کنم.

خیلی دوستشون داشتم مثه خانواده خودم بودن.خیلی بی معرفتن خیلی

خدایا کمکم کن

صبور باش میگذره گذر زمان باعث ارامشت میشه

این نیزبگذرد

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
اون ۷ سال منو میخاست.الان زن گرفته عزیزم.

جریان منو داری تو من تونستم توهم میتونی ادما دنبال لیاقتشون میرن ب جهنم

۸ بار تعلیق شدم اما هیچکدوم بخاطر بحث با کاربرا نبود... دلیلش فقد دردل و گلایه از مشکلات و رنج های ک دولت مردان نامحترم به ما وارد کردن بود ... مشکلات مردمم شهرم... یارب ب دادمان برس...
2706