2733
2734
عنوان

دوست داشتید قیافتون چه شکلی بود

384 بازدید | 63 پست

من دلم میخواست شبیه خواهرم باشم با اینکه ۱۵ سالشه تو سنه بلوغه اما خیلییی خوشگله چشمای درشت و کشیده عسلی قهوه ای پوست سفید دماغه کوچولو لبا درشت یه خاله لبه کمرنگم داره موهای فر تا پایین گودی کمر یعنی واقعا بهش حسودیم میشه چاله لپم داره امااا خیلیی دوسش دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مثل خودم

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی

یه مدت خیلی گیر میدادم به قیافم ولی از وقتی چندتا خوشگل دیدم خوشبخت نشدن دیگه نمی‌خوام خوشششگل باشم

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
2706