2737
2734
عنوان

میشه ینی بخوابم بیدار نشم 😔😔

290 بازدید | 33 پست

هم به آرزو ام میرسم هم شوهرم راحت میشه میره زن میگیره که راحت بچه دار بشه 

هم مرگ عزیزانم نمیبینم 

دارم دیوونه میشم نمیدونید که 

من نباشم ینی چی میشه نمیدونم 

علایم افسردگی نه؟ 

بعد سقط ام اینجور شدم نمیدونم چرا حال دلم خوب نیست تصور نبود عزیزانم دیوونم میکنه 

حد مرگ گریه میکنم تنهایی خیلی دوست دارم جدیدا جمع رفتن بیزارم 

😔😔😔 تو را خدا بگین چم وسواس شدید فکری شدم 

همش میگم کاش ی روز بخوابم بیدار نشم 

همه عزیزانم عاشقانه دوست دارم خیلی عاشقانه خدایا خودت رحم کن 

منم اصلا نمیخوامممممم به جمع بدم متنفرممممم از جمع خونوادگیمونننننننن

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله خدا یه نی نی خوشگل وسالم بهت بده ک دیگه نتونی به مرگ فکر کنی  باقی عمر منم مال تو بشه و بزرگش کنی 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2731

فک میکنم زیاد تنها بودی و فکر کردی 

حتی حتی اگ جمع و شلوغیو دوس نداری 

یه کاری کن خودتو مشغول کن ک حواست پرت شه و اتفاقات اخیر زندگیت فکر نکنی 

همه  این بحران ها رو تو زندگیشون دارن 

نذار بری تو فکر و هی فکر و فکر و فکر فکر 

یه کاری کن مث دوچرخه سواری 

مث خرید 

مث نقاشی و‌‌‌‌.

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
انشاالله خدا یه نی نی خوشگل وسالم بهت بده ک دیگه نتونی به مرگ فکر کنی  باقی عمر منم مال تو بشه ...

ان شاء الله گلم ولی دغدغه ام فقط نی نی نیس نمیدونم چجوری بگم ی جور ترس از دست دادن عزیزانم اینا دیوونم میکنن 

جونت سلامت گلم

2738

فقط باید سرتو گرم کنی و مشغول باشی.به چیزای خوب فکر کن.ان شالله به زودی ی نی نی سالم میاری.منم پارسال ی کورتاژ داشتم الان خداروشکر ی فسقلی دو ماهه دازم.خدا بزرگه

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
ان شاء الله گلم ولی دغدغه ام فقط نی نی نیس نمیدونم چجوری بگم ی جور ترس از دست دادن عزیزانم اینا دیوو ...

پس برو حتماحتما مشاوره خوب میشی😘 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
فک میکنم زیاد تنها بودی و فکر کردی  حتی حتی اگ جمع و شلوغیو دوس نداری  یه کاری کن خودتو ...

همه این ها رو کردم ولی ی لحظه حالم خوب شده بعد برگشتم خونه اول 

نمیدونم حس میکنم بمیرم خیلی راحت میشم 

دوتا سقط داشتم  ی ماه میگذره

ان شالله دوباره حامله میشی این روزا رو فراموش میکنی.منم بعد سقط ی جورایی افسرده شدم بعد چن ماه دوباره حامله شدم دقیقا مث تو فکر از دست دادن عزیزان داشتم و میگفتم چطور زایمان کنم و بچه داری کنم با این روحیه اما خداروشکر بعد زایمان بدتر ک نشدم هیچ بهترم شدم روز ب روز.امیدت ب خدا باشه .فکرهای مثبت بکن

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
2706