2737
2734
عنوان

دلخوشیای زندگیتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 68 پست

فعلا دلخوشیم رفته

به آینده ای که میخوام بسازم دلخوشم

و به گذشته فکر نمیکنم چون فکر میکنم لازم بود اون اتفاقا بیوفته تا من الان اینجا باشم و از زندگی کردن یچیزایی یاد بگیرم

به چشم یه درس و تجربه بهش نگاه میکنم ک پله ایه برای رفتم سمت آینده

دختر شهرام شب پره نشان😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دلخوشی زندگیم اینه که خداروشکر تا حالا مشکل بزرگ نداشتم   

خانواده خوب... همسر خوب.... خدایا شکرت   

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
2738

من مجردیم هیچ و پوچ بود الانم دلخوشی ندارم من خیلی قانعم خیلی صبورم ولی از این اخلاقم سواستفاده میشه چرا اونایی که زیاده خواهن و زبون دراز همیشه احترامشون هست شش ساله ازدواج کردم نه خونه نه ماشین حتی بچه هم ندارم چون آقا دوست نداره بیرون نمیزاره برم اینستا نمیزاره نصب کنم ۲٨ سالمه ولی نمیزاره مانتوهای که دوست دارمو بپوشم همیشه چیزایی رو میپوشم که ده سال از خودم بیشتر نشونم میده من دوست دارم به روز باشم  اینا در حالین که خودش همیشه بیرونه اینستا داره به تیپشم میرسه ، امشب خیلی دلم گرفته😢😢

خیلی تنهام

بنظرم فرق یکی که میتونه این تکرار روزمرگیو تحمل کنه و شاد باشه با یکی که نمیتونه و همیشه کلافه و افسرده س تو همین تنهاییه داشتن خانواده و چنتا دوست خوب که بتونی حرف دلتو بزنی بهشون نعمت بزرگی محسوب میشه.تنهایی هیچی قشنگ نیس. 

کاربر آقا هستم
مدیتیشن  بدنسازی رژیم  دم نوش و چای های گیاهی موسیقی بی کلام رقصیدن و..... منتظرم ا ...

احتمالا دوروبرتون شلوغه والا آدم تنهایی حوصله ی این کارارم نداره. 

کاربر آقا هستم

مامانم و خواهرام🌺

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
2706