2737
2734
عنوان

یه کاری کردم😰

369 بازدید | 28 پست

بچه ها من فهمیدم مادرشوهرم ی طلسمی برای شوهرم گرفته بعد از ی سید موکل دار کلیمی هم گرفته 

بعضی شبا اذیت میشدم بعضی وقتا حتی حضور کسیو پیشم حس میکردم خیلی خیلی ترسو شدم اگه مامانم پیشم نباشه میمیرم و زنده میشم 

خلاصه ک امرو با یکی صحبت کردم و فردا میخوام طلسم و باطل کنم اما😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اما طلسم روی ی انگشتره ک شوهرم از خودش دورش نمیکنه اما اینی ک قراره برام فردا طلسمو باطل کنه ازش میترسم اولین باره میخوام از این کاا کنم 

بعد قراره برام ی دعا بنویسه تا دیگه نتونن طلسم کنن

شما بوده کسی تاثیری داشته تعریف میکنین

2738
تامیتونی چهار قل رو بخون

من نمیدونستم خیلی شانسی برای یکی از اشناهامون داستان مشکلاتمو گفتم و عکس انگشترو چون بش شک کردم فرستادم  یهو طرف بش گفته بود ۱۰۰۱طلسمه تواین سنگش با دوتا موکل تحت امر کسی ک دعا گرفته

اما طلسم روی ی انگشتره ک شوهرم از خودش دورش نمیکنه اما اینی ک قراره برام فردا طلسمو باطل کنه ازش میت ...

برامن یه فرد موکل دار دعا نوشت چاخان بوده بابا...تو رو کن به خدا و چهار قل رو بخون

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست

من چند وقت با مادرشوهرم قهر کردم بعد بعضی شبا خواب میدیدم یه دفعه بهم حمله میکرد یا سایشو میدیدم یه جورایی قصد جونمو داشت ومن فراری بودم بعد هر شب ایقد تو خواب داد میزدم شوهرم بیدارم میکرد بخدا یه شب با داس افتاده بود دنبالم خودم میدوییدم پسر کوچیکمم بود عقب میموند هی وایمیستادم اون بیاد میرسید بهمون 😥😥😥😥بعد یه روز به شوهرم گفتم مادرت یه کاری کرده جادو جنبلی چیزی چون دعا زیاد میگیره خیلی خیلی خیلی لا تشک پتوهاش که استفاده نداری قایم کرده  همش دعاست 

من نمیدونستم خیلی شانسی برای یکی از اشناهامون داستان مشکلاتمو گفتم و عکس انگشترو چون بش شک کردم فرست ...

قل اعوذ...

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
من نمیدونستم خیلی شانسی برای یکی از اشناهامون داستان مشکلاتمو گفتم و عکس انگشترو چون بش شک کردم فرست ...

یا جد سادات 

خیلی وحشتناکه موکل 

ول کن نیست 

حتما برو باطل کن

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706