2733
2734

آره دیگه فرقی با روزای دیگه نداره فقط یکم دلگیر تر😔

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عصرا میام حیاط آب و جارو میکنم فرش پهن میکنم چای میخوریم 

شبا هم تلویزیون میاریم حیاط شام میخوریم دورهم خوبه جمعه هام همینجوری دیگه

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
2738
عصرا میام حیاط آب و جارو میکنم فرش پهن میکنم چای میخوریم  شبا هم تلویزیون میاریم حیاط شام میخو ...

خیلی حس خوب گرفتم از حرفت....

انشالله که همیشه زندگیتون پر از عشق و برکت باشه   

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
خیلی حس خوب گرفتم از حرفت.... انشالله که همیشه زندگیتون پر از عشق و برکت باشه    

مرسی عزیزم منم برای شما همین آرزو رو دارم❤

عصرا میام حیاط آب و جارو میکنم فرش پهن میکنم چای میخوریم  شبا هم تلویزیون میاریم حیاط شام میخو ...

وای خوش به حالتون حیاط دارید یکی از بزرگترین آرزوهام اینه که حیاط داشته باشم 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
وای خوش به حالتون حیاط دارید یکی از بزرگترین آرزوهام اینه که حیاط داشته باشم 

انشاالله یه خونه حیاط دار خدا بهت بده

2706