1735
1714
عنوان

عکس نامزدم با لباس محلی

2373 بازدید | 123 پست

اولا کسی با تاپیک حال نمیکنه نیاد گوشه کنایه ضدحال زنی دوما کاربر جدید نیستم امروز تعلیق شدم دوباره عضو شدم بعدم بلوچ بلوچستانم^ زاهدان^ اگ کسی میخاس بپرسه بدونه خخ و قصد پربازدیدی ندارم عکس لود بشه فرستاده شده ممنون ک صبر میکنین بنظرتون بهش میخوره چندسال باشه!؟؟ ما تازه نامزد کردیم ده روزی میشه پیشاپیش ممنون از تبریکا خخ

۸ بار تعلیق شدم اما هیچکدوم بخاطر بحث با کاربرا نبود... دلیلش فقد دردل و گلایه از مشکلات و رنج های ک دولت مردان نامحترم به ما وارد کردن بود ... مشکلات مردمم شهرم... یارب ب دادمان برس...

مبارکه عزیزم خوشبخت بشید.‌

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

وجدانن بذارتاشوهرم ازحموم نیومده

☆تنهایی☆ وسکوت شب رادوست دارم.مرابه گذشته هایه دوروتلخ میبرد.  وبه یادم میاوردکه چگونه به اینجارسیده ام.  ای ♡قلب ♡من جنسی ازجنس فولادداشته باش.تاناملایمتی هایه زندگی تورانیازارد❤❤

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

اوکی اینجوری که تو گفتی لود بشه معلومه صفحه ۴ می زاری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  
1760
عكس خودته؟

اره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  

مبارکه گلم عکسسو بزار 

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم😔میگن هرکی قشنگ تر میخنده شاد تره من همیشه میخندم اما غمگین ترینم همیشه به دردام میخندم که یکی ازیکی برام غمگینترینه نمیدونم دنیا بده یا ادماش بدن 😣😣 تو این روزا دلم واسه خودم تنگ شده واسه شیطنهاتم واسه روزای نوجوانیم که خیلی وقته فراموششون کردن تو این چند وقت یادم نمیاد کی از ته دلم بخندم که از شادی بوده همیشه درد و غم داشتم که بهشون خندیدم ای دنیا خدایا یه زیر نگاهی هم به ما بکن مشکلاتمونو اسان بگردان الهی امین
1759
1651