2733
2734

من وقتی ۷سالم بود مامانم از بابام جدا شد بخاطر اعتیاد که داشت..‌‌‌‌تو این هفت سال مامان منو به یه بدبختی بزرگ کرد تو خونه بابابزرگم زندگی میکردیم مادرم کلی زحمت کشید و تا رفت سر کار و مستقل شد تو این سال ها بابا سراغی از من نمی‌گرفت فقط گاهی خودم بهش سر میزدم اونم به اسرار مامانم چون میگفت به هر حال اون پدرته با خونواده پدریم رفت آمد دارم و خیلی هم خوبیم با هم

حالا بابا سر یه مسائلی چند ساله رفته زندان همیشه زنگ میزنم که بهم پول بده هر هفته مثلا میگه ۵۰تومن داری بدی به من

من اوایل میدادم ولی الان درخواستش زیاد شده من دیگه جوابشو نمیدم رفته به عموم گفته نیلا چرا جواب نمیده بهش بگو جواب بده منم به عموم گفتم که من روم نمیشه از شوهر پول بگیرم بدم ب بابام چند روز پیش با گوشی شخصی از زندان بهم پیام داده خجالت بکش کسی باباشو مسدود می‌کنه از وقتی که رفته به عموم گفته من از لیست درش آوردم ولی جوابشو نمیدم تازه از مامانم پول میگیره ولی مامانم چند باری بهش گفت پول ندارم و دیگه زنگ نمیزنه بهش یا اگه میزنه زود به زود مث من بهش درخواست پول نمیده

بنظرتون جوابشو بدم میترسم باز بگه پول می‌خوام من روم نمیشه بگم ندارم آخه می‌دونه وضع مالیمون خوبه

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عين بابابزرگ من با اين تفاوت كه اون ددي شوگر

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731

درکت میکنم که پدرت چه جوریه 

مامانتم درک میکنم مامان منم مثل ماملن تو با تفاوت این که ما هنوز بابامونو داریم تحمل میکنیم مامانن خیلی کار خوبی کرد دمش گرم 

جواب نده اینجور پدرا لیاقت همون پول رو هم ندارن 

چی بگم والا

اگر دوست نداری نده، تقصیر تو نیست که اون معتاده، مسیولیت اشتباهات اون با تو نیست

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

ببین به پدرت خوبه که کمک کنی ولی با پول نه

چون پدر شما معتاده و فرد معتاد ببخشید اینو میگم ولی تامسن موادش به خانوادش، غرور و عزتش، احترام و ابروش و همه چیز دیگش ارجحیت داره

شما با پول دادن به پدر فقط پول موادشو تامین می کنی در این شرایط

به نظر من یا کلا پول نده یا مجبورش کنین بره بازپروری و ترک. وگرنه فقط به خودش ظلم می کنی

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738
اگه وضعت خوبه چه اشکالی داره بالاخره باباته و گرفتار زندان😔😔😔

خوب خوب نه در حد متوسط

من زورم میاد آخه وقتی من بچه بودم اومد گفت دخترم چیزی لازم نداری بخرم برات اومد گفت زندگیت خوبه یا نه الان زنگ که میزنه اصلا از زندگیم سوال نمیکنه فقط میگه پول پول 

اونم خودش مقصره که رفته زندان من که مقصر نیستم

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
خب بهش بده وقتی داری - با هر دستی بدی پس میگیری 

اون به همه زنگ میزنم مثلا به من زنگ میزنم میگه ۵۰تومن بده به مامان میگه ۴۰تومن داری به بابام بزرگم هم همینطور به کل اعضا خانواده میزنگه واقعا این همه پول میخواد چیکار کنه اصلا کسی تو زندان پول لازم داره من احساس میکنم واسه مواد ش میخواد

هیچی بهش نده.اون به تو و مامانت رحم‌نکرد.شمارو به خاطره اعتیادش گذاشت کنار.ترو از لذت پدر خوب داشتم،خانواده اروم و بی دغدغه داشتم محروم کرد.تو چطوری دلت به حالش میسوزه.اون پدرته توهم دخترش بودی.کلی دینت گردنش بود ک ادا نکرد.ولش کن‌ بابا

عين بابابزرگ من با اين تفاوت كه اون ددي شوگر

یعنی چی ددی شوگر؟؟

2706