2733
2739

من اسفند زایمان کردم بعدازاون اخرفروردین پریود شدم ودیگه نشدم،،،طبیعی جلوگیری میکنیم میخواستم ببینم احتمال بارداری هست؟خیلی نگرانم اولی هم ناخواسته وتوعقد حامله شدم اونم فقط یک بارجلوگیری نکردیم میترسم الان باوجود جلوگیری بازم حامله شده باشم😥😥😥😥

.

شما که میترسی از یه روش مطمئن برای جلوگیری استفاده کن 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چطور اینقدر سریع رابطه تونستی داشته باشی؟ ریکاوری شدی؟!

منم خواستم بگم گفتم شاید من زیادی طولش دادم😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
قرص که به نظرم خوب نیست بخورم اخه زیاد رابطه داریم ک ان دوم هم شوهرم خوشش نمیاد نمیخره😔

یه سری دستگاه هست که داخل کار میذارن نمیدونم اسمش چیه ولی میگن خوبه و کارساز برو مرکز بهداشت بپرس

2706