2726

ووووووویی یعنی داریم از دختر من شیرین تر و نفس تر و عزیرتر و جیگرتر و خوردنی تر یعنی میخوام خودمو واسش هلاک کنم خدااا!!!!!

بچه دوم۱۸ماهه بود شیرمیخورد ک فهمیدم باردارم و تصمیم۱۰۰در۱۰۰سقط داشتم ک ب لطف خدا تحمل و صبوری و توسل کردم .و امسال دختر یکی یک دونم اینجوری دلبری میکنه برامون😍۶ماهشه نفسمون ب نفسش بنده.خدایا عاشقتم فتبارک الله احسن الخالقین با این فرشته ای ک آفریدی😘

توضیحات...ما# بعد از چندسال نازایی و دوادرمون خدا بهمون ۲تا بچه داد و قصد بچه نداشتیم ک خدا سوپرایزمون کرد و این گل دختر و فرستاد ک چشم دلمون بازکنه و درهای رحمتش و ببیتیم و بچه هام بی خواهر و خودم بی هموم نمونم

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این رو که بعد دوسال ونیم باردار شدم 

ارزومه  دومی ناخواسته باشه 

سوپرایز خیلی جذابیه از طرف خدا🤗🤗🤗

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

وای عزیزم دادی شیرش میوی ازته دل برای من دعا کن حالم خیلی بده هیچ کس نیست دردم رو بهش بگم باخدا جرف زدم ولی هیچ جوابی نداد دارم دیونه میشم خدا منو دوست نداره که  رو نمیده من بچه نمیخوام البته

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
خودتون چندسالتونه

۳۱

خودت تنها نگهداری میکنی

خونه مامانم زندگی میکمم طبقه پایین ولی خوب مریض طفلک ضعیفه😥

2706