2726
الان منظورت از نظر سلامتیه؟ 😀 خب به این ربط داره که توش چی بریزی دیگه، ولی بازم چون پنیر زیاد داره ...

مرغ و سبزبجات یا گوشت و سبزیجات .

اره فکر کنم فقط پنیرش مضره

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب قست فودم بديش همین چرب و پرکالری بودنشه دیگه، ولی گاهی واجبه😄 بخور فکرشو نکن😁

این هفته دوبار خوردیم😓😓😓😓😓باید کمش کنم

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
مایکروویوت چیه؟یادم بده پیتزارو ثواب میکنی😁

ال جی

دیگه بستگی داره خودت چی دوست داشته باشی بریزی توش

من سویس یا کالباس یا هردوش +فلفل دلمه ای + قارچ گاهی یه کم پیاز +ذرت  خرد می کنم رو خمیرمم یه کم سس قرمز می ریزم بعد موادمو مخلوط می کنم میریزم رو خمیر بعد درجه شو میذارم روی پیتزای سریع خودش تنظیم میکنه چهار دقیقه می پزه بعد چهار دقیقه خودش بوق هشدار میزنه میرم پنیر میریزم بعد در فرو میبندم دوباره استارت می کنم خودش گریل رو روشن می کنه بعد سه دقیقه آمادست

من شیعم،حیدر آقامه  
برا من سامسونگه نمیدونم رو کدوم حالت بذارم اینه دکمه هاش

باور کن برا من این شکلی نیست دقیق نمی دونم برا شما اصلا گزینه پیتزا پزی داره یانه گریل که حتما می دونی برا سرخ شدن روی موادته احتمالا باید اونو بزنی بعد باشماره ها تنظیم کنی اون کامبی هم که هوای گرمه بقیه م نمی دونم حالا تونت یه سرچ بزن یا دفترچه شو خوب بخون شاید بهتر راهنماییت کرد

خیلی کمکت کردم نه؟ 😬😅

من شیعم،حیدر آقامه  
باور کن برا من این شکلی نیست دقیق نمی دونم برا شما اصلا گزینه پیتزا پزی داره یانه گریل که حتما می دو ...

دفترچش انگلیسیه

اره گریل میدونم برای برشته شدنشه

خیلی پشیمونم از خریدش فقط باهاش غذا گرم میکنم

عزیزم راهنمایی شما خیلیم خوب بود😁

دفترچش انگلیسیه اره گریل میدونم برای برشته شدنشه خیلی پشیمونم از خریدش فقط باهاش غذا گرم میکنم عز ...

فدات شم

ان شاءالله یاد بگیری به خوبی ازش استفاده کنی وغذاهای خوشممس درست کنی 😋

من شیعم،حیدر آقامه  
2706