2726
عنوان

میخوام جدابشم تصمیمموگرفتم

1247 بازدید | 54 پست

همیشه توخونم حبثم زندانی شوهرم نمیذاره برم بیرون خودشم نمیبره  تالا کاری نکردم ک بخوادنسبت بهم بی اعتمادبشه خودش مریضه دیروقتم میادخونه ۳شب این موقع ها پیش باباش کارمیکنه باباش خودش ۱۰شب ک میشه میره خونش اون تااون موقع باید اونجاباشه من تک وتنهابچه ندارم میترسم توخونه وضع مالیشم خوب نیس خیلی وقته هیچ احساسی بهش ندارم دست بزنم داره تالا خیلی کتکم زده خیلی وقت دلموزده خونوادم پشتم نیستن جدابشم چیکارکنم تا بتونم ازاین جدابشم مشاوره حرف زدم میگ تحمل کن اخه چقد تحمل ۲سال دارم تحمل میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو جدا بشو ببين بيرون چه خبره 

مگه فلجي دست و پا نداري ك بتوني از پس خودت بربياي 

صددرصد سخته ولي شدنيه 

برو جلو از اونجا زندان راحت شو 

تو ايرانه ك فقط دنباله پشتيبانيه خانواده ان 

تو يك انساني يعني نميتوني يه وجب جا و هر دوروز دو لقمه نون بخور ولي دير منت همچين كسي نباش

خوو حالا اگه خانواده پشتت نباشه چی میشه خووت کار کن زندگیتو بساز بزار ببینن پیشرفتتو.قرار نیست چون حامی نداری که انقدر ازار ببینی

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

قطعا از خونه نمیذاره بری بیرون ک بگم کار کن پول جمع کنی مستقل شی😕

مگه فقط خونوادت حمایتت کنن

تو جدا بشو ببين بيرون چه خبره  مگه فلجي دست و پا نداري ك بتوني از پس خودت بربياي  صددرصد ...

خودم ارایشگری بلدم  میتونم کارکنم پول دربیارم فقط نمیدونم چجوری جدابشم؟چیکارکنم؟

متاسفانه الان طلاق گرفتن خیلی سخت شده وقتی مشاوره میری میگه فرصت بده صبر کن اما نمیدونن دارن یه زنو اب میکنن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706