2726
عنوان

امروز ظهر یه خبر خیلی بد شنیدم😔خیلی فکرو ذهنم اشفته س

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 55 پست

گفتی لایک‌کن. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

مرده یه خونواده خیلی پولدار داشت ک کلا دوتاپسر بودن ولی مادر خیلی بدی داشت و اصلا پسراشو تو خونه راه نمیداد

خداازش نگذره 

خیییلی بدبختی کشیدن

صابخونه بیرونشون کرد و رفتن یه زیر زمین گرفتن

مادر پسره راشون نداد خونش

https://instagram.com/fatemeh_zebarjad_?utm_medium=copy_link

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرده یه خونواده خیلی پولدار داشت ک کلا دوتاپسر بودن ولی مادر خیلی بدی داشت و اصلا پسراشو تو خونه راه ...

وای چ مادری😶

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
2728

منم دلم گرفت دو سال پیش برام پیش اومده بود بعد مدتها به یکی از دوستام زنگ زده بودم و خبر دار شدم که بچش از دست داده... ببین تو یک آن چجوری زندگی ها متحول میشه گاهی به خوشی گاهی هم به ناخوشی...🌺🌺🌺

بچه ها تورو خدا هرکدومتون یه صلوات داداشمو مهمون کنید ایشالا مشکلش حل بشه.. ایشالا هرچی از خدا میخو ...

براشون فرستادم انشالله عاقبت بخیر بشن 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 

امروز ک زنگ زدم گفت شوهرم معتاد شده و کلا تو خیابونا اوارس و اشغال جم میکنه و... منم طلاق گرفتم و حضانت بچه هارو گرفتم و الان ۱۵ روزه با یه مرد مسن عقد کردم

خییییلی شوکه شدم و بهم ریختم

چقد دلم واسه مرده میسوزه بدبخت و بیکس بود، خدا از خونوادش نگذره😔 گفتم چرا جمش نمیکنن این بدبختو

گفت طبق معمول براشون مهم نیس

https://instagram.com/fatemeh_zebarjad_?utm_medium=copy_link
امروز ک زنگ زدم گفت شوهرم معتاد شده و کلا تو خیابونا اوارس و اشغال جم میکنه و... منم طلاق گرفتم و حض ...

ای بابااااا☹

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
2706