1861
1823

مایه دوست خونوادگی داشتم ک ۸ سال پیش تو یه ساختمون همسایه بودیم و دوست شدیم 

تا دوسه سال پیش باهم درارتباط بودیم ک یهو ارتباطمون قط شد کلا

امروز شماره شو تو یادداشتهای سیستم دیدم گفتم زنگ بزنم حالشو بپرسم 

وقتی بوق خورد خیییلی کیف کردم چون فک میکردم شاید خطشو عوض کرده باشه تاحالا

کاش اصن زنگ نمیزدم😔

لینک کانال ورزشی من💪badansazi_ba_fafa@  

چرا؟

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825
1846

این دوستمون تقریبا یه زوج همسن و سال خودمون بودن دوتا بچه داشتن

درواقه وقتی باهم اشناشدیم تازه بچه اولش بدنیا اومده بود

بعدشم ناخواسته باردارشد و یکی دیگ...

مرده همون موقع ازکار اخراج شد و بیکار شد و کلا زندگیشون بهم ریخت

1826

گفتی لایک‌کن. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

مرده یه خونواده خیلی پولدار داشت ک کلا دوتاپسر بودن ولی مادر خیلی بدی داشت و اصلا پسراشو تو خونه راه نمیداد

خداازش نگذره 

خیییلی بدبختی کشیدن

صابخونه بیرونشون کرد و رفتن یه زیر زمین گرفتن

مادر پسره راشون نداد خونش

مرده یه خونواده خیلی پولدار داشت ک کلا دوتاپسر بودن ولی مادر خیلی بدی داشت و اصلا پسراشو تو خونه راه ...

وای چ مادری😶

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

منم دلم گرفت دو سال پیش برام پیش اومده بود بعد مدتها به یکی از دوستام زنگ زده بودم و خبر دار شدم که بچش از دست داده... ببین تو یک آن چجوری زندگی ها متحول میشه گاهی به خوشی گاهی هم به ناخوشی...🌺🌺🌺

1839