2733
2734

سلام خانما دختر من رفلاکس شدید داره دکتر بهش دارو داده مترانیدازولم جز داروهاشه

پنج روزه بهش میدم بشدت بی اشتها شده و متوجه شدم زبونش برفک زده

ب دکتر دسترسی ندارم تا شنبه 😞😞😞چکار کنم ادامه بدم یا قطع کنم ؟

اخه تو نت زده برفکو باید سریع به دکتر اطلاع داد

ولی الانم تعطیلاته و نیستن

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مترونیدازول برای عفونته چرا دکتر داده؟!

برای برفک نگران‌نباش نیستاتین بگیر هر ۶ ساعت ۱۵ قطره بده ۱ هفته تا ۱۰ روز هم ادامه بده حتی اگه خوب شده بود 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
داروهای دیگش چیه

اس امپرازول ،دومپریدون،کلاریسین

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
اس امپرازول ،دومپریدون،کلاریسین

منم پنتوپرازول و دومپریدون میدم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
مترونیدازول برای عفونته چرا دکتر داده؟! برای برفک نگران‌نباش نیستاتین بگیر هر ۶ ساعت ۱۵ قطره بده ۱ ...

عزیزم دکترش خیلی دکتر خوبیه

نمیدونم برای چی داده 😞😞وزنگیریشم بخاطر رفلاکس ضعیف شده بود این شربتم خوندم برا انگله 

الان ادامه بدم تا شنبه ک بپرسم ازش؟؟ میترسم سرخود قطع کنم😞😞😞یا ادامه بدم چیزیش بشه زبونم لال

عزیزم دکترش خیلی دکتر خوبیه نمیدونم برای چی داده 😞😞وزنگیریشم بخاطر رفلاکس ضعیف شده بود این شربتم ...

نمیدونم والا من ندیدم به بچه مترونیدازول بدن من بودم قطع میکردم

مترو نیدازول رو نده مگه عفونت ادراری یا اسهال داره؟ دومپریدون گرونه؟ 

ادرارش خیلی کمه مثلا از شب تا صبح حتی پوشکش خشکه

دکتر پرسید ادرارش چطوره و اینکه ادرارش پررنگه گفتم اره بعد اینو نوشت

ادرارش خیلی کمه مثلا از شب تا صبح حتی پوشکش خشکه دکتر پرسید ادرارش چطوره و اینکه ادرارش پررنگه گفتم ...

خیلی کمه ادرارش عزیزم به نظرم دارو رو قطع نکن تا عفونت ادراریش رفع بشه ولی حتما با دکتر متخصص اطفال در تماس باش هم بخاطر برفک هم رفلاکس نظر یه متخصص دیگه رو هم بدونی خوبه من جات باشم از اطلاعات دارویی که شماره ش اگر تهران باشی  ۱۴۹۰ هست هم زنگ میزنم

زنگ بزن تداخل دارویی ها رو بپرس ازشون شاید برفکش بخاطر تداخل دارو باشه

2706