2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آره خالم ازدواج کرد بدبخت شد آخرشم ک اون هیچ وقت زن اولش ول نکرد خاله منو با یه بچه ول کرد... حقش بود میخواس ازین غلطا نکنه... مرده از میلیاردر پولدار تره ولی خرج خالمو بچش بابا بزرگم میده... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

اسی نیومده فاتحه خودشو خوند..به احترامش یه دقیقه سکوت😎😎

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
من شدم

الان چ حسی داری؟؟ چجوریه؟؟ 

من با ی مردی 3ساله رابطه دارم ولی الان فهمیدم زن داره ولی میگه ب اون هیچ حسی ندارم چون فامیلشون بوده ب زور خانواده ازدواج کردن باهم 

الان چ حسی داری؟؟ چجوریه؟؟  من با ی مردی 3ساله رابطه دارم ولی الان فهمیدم زن داره ولی میگه ب ا ...

زندگیشو خراب نکن بکش کنار 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
الان چ حسی داری؟؟ چجوریه؟؟  من با ی مردی 3ساله رابطه دارم ولی الان فهمیدم زن داره ولی میگه ب ا ...

من الکی گفتم

آدمی ک زن دوم بشه مگه میاد بگه

در ضمن اون آقا زر زده ک به زنش حسی نداره همشون همینو میگن

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
2706