2726
عنوان

علایم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 30 پست
بی بی چک بزن.من پنج روز قبل موعدم زدم مثبت شد

علایمت چی بود؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیزم همونه

اععع من ماه قبل کیست داشتم

ال دی بهم داد مدروفم هم برا این ماهم نوشته از روز ۱۴ پریودی بخورم ینی امکان بارداری رو میبره بالا؟من فکر میکردم برا کیسته

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اععع من ماه قبل کیست داشتم ال دی بهم داد مدروفم هم برا این ماهم نوشته از روز ۱۴ پریودی بخورم ینی ام ...

من واسه تنظیم پریودم خوردم آره عزیزم اگه انشاءالله حامله باشی پریود نمیشی جای نی نی محکم میشه اگه حامله نباشی هم پریود میشی من چندماه قبل دکترم دوفاستون واسم نوشت این ماه چون دکترم نبود خودم پروژسترون گرفتم خوردم که ۵روز قبل از موعدم نوک سینه هام درد گرفت نمی‌دونم عوارض قرصه یا حاملم یا پریود میشم؟!

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2728
من واسه تنظیم پریودم خوردم آره عزیزم اگه انشاءالله حامله باشی پریود نمیشی جای نی نی محکم میشه اگه حا ...

انشالله ک حامله ای عزیزم

اگ سابقه نداشتی سوزشو احتمالا بارداریه

من گاهی اوقات موقع تخمک گذاریم همینطوری میشم براهمون میگم

راسی ی بارداری زیاد فکر نکن من اینجا خوندم طرف بعد چندبار ای وی اف باردار نشده بعد نا امیدشده و بیخیال بارداری و دقیقا همون ماه باردارشده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ان شاالله ک بارداری موعدت تست بزن. فقط ب شوهرت نگو. منم چهار روز عقب انداختم. روز دو تاخیرم تست منفی شد الان فقط لک دارم. علائم پری دارم اما باز نمیشه. لکم خییییلی کمه کلاف شدم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
انشالله ک حامله ای عزیزم اگ سابقه نداشتی سوزشو احتمالا بارداریه من گاهی اوقات موقع تخمک گذاریم همی ...

انشاءالله عزیزم ممنون😍😘

زیاد به بارداری فکر نمیکنم خواهری چون داروی کمک باروری یا گیاهی نخوردم حداقل یذره امید داشته باشم بازم ممنون وقت گذاشتی اومدی عزیزدلم😘😘

ان شاالله ک بارداری موعدت تست بزن. فقط ب شوهرت نگو. منم چهار روز عقب انداختم. روز دو تاخیرم تست منفی ...

منتظرم ببینم پریود میشم یا نه عزیزم بعدش اگه علایم داشتم تست بزنم.به شوهرم که اصلا نمی‌گم چون چندماه پیش پریودم عقب افتاد خیلی ذوق داشت آزمایش دادم منفی شد اعصابش خراب شد😢

نکنه لک لانه گزینی هس اجی😍😍😍😍تست بزن خو علایم داری؟

سلام ببخشید خانوما من پریودم نامنظم دوره هام بین 29تا36ماه قبل29روزه بودم ازروزموعودم بی بی هام مثبت شدتاروزسوم تاخیر فتم آزمایش که منفی بودمارک بی بی روعوض کردم بازم مثبت شدازروز32تا33سیکلمم ترشحات قهوه ای رنگ داشتم وی لک خیلییییی کم دیدم وقطع شدب نظرتون باازمایش منفیم امیدی هس که باردارباشم؟؟؟ 

سلام ببخشید خانوما من پریودم نامنظم دوره هام بین 29تا36ماه قبل29روزه بودم ازروزموعودم بی بی هام مثبت ...

سلام عزیزم احتمالا زود آزمایش دادی اون لک هم لک لانه گزینی هس یه چندروز دیگه دوباره آزمایش بده انشاءالله که مثبت میشه گلم.علایم هم داری؟

سلام عزیزم احتمالا زود آزمایش دادی اون لک هم لک لانه گزینی هس یه چندروز دیگه دوباره آزمایش بده انشاء ...

علائم خاصی که ن فقط حس میکردم یکم حالت تهوع دارم حالانمیدونم ازاسترس بودیاچیزدیگ علائمم همین بی بی ولکی که دیدم ممکنه لقاح درانجام شده باشه؟؟ 

علائم خاصی که ن فقط حس میکردم یکم حالت تهوع دارم حالانمیدونم ازاسترس بودیاچیزدیگ علائمم همین بی بی و ...

آره عزیزم چون پریودت نامنظم بوده احتمالا لقاح هم دیر انجام شده چندروز دیگه دوباره آزمایش بده

مرسی گلم ایشاا... شماهم باردارباشی

ممنون عزیزم انشاءالله واسه جفتمون😍😍😍😍

2706