2737
2734
واقعا شامم ما باید بگیم ؟؟؟؟ چقدر مسولیتمون زیاده بوخودااااا

😑😑😑😑حالا این همه پرسیدن شام و ناهار چی دارین یبارم من پرسیدم مشکلی داری خانم با مسئولیت ؟!!

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ابگوشت داریم هوس نکنی😌

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728

هرچی بچت دوست داره

منو پسرم وقتی تنهاییم تا نصفه شب با هم فیلم میبینیم و بازی میکنیم و خوراکیای مورد علاقه شم فراهمه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
به به نوش جونت اتفاقا هوس کردم 😂

الهی عزیزم بفرماا..ی چیز ساده درست کن سالاد سیب زمینی ام خ خوشمزس هم زود حاضر میشه 

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2706