2733
2734
عنوان

خانواده هامون راضی نیستن

792 بازدید | 22 پست

سلام دوستان 

من چهارماهه به یه آقایی دوست هستم از ین روابط که صبح تا شب باهم حرف میزدیم و‌به هم وابسته و علاقه مند شدیم

ایشون چند روز پیش اومدن خواستگاری و کار کشید به اینکه حرفای قبل بله برون رو بزنیم،پدر من شرط گذاشت که یه خونه سمت منزل ما بگیره و سه دنگشو به نام من کنه اینا هم خیلی بهشون برخورد و گذاشتن رفتن،الان اون اقا بهم میگه خانوادش میگن اینا که از اول این چیزارو میخوان یکم بگذره چیزای بیشتر میخوان در صورتیکه برای بابای من هیچی مهم نیست حتی میگه خرج عروسیم نداشتن من میدم،الان خانواده هامون دیگه با هم بد شدن ولی ما هنوز همو میخوایم،چیکار کنیم این سو تفاهم رفع بشه نمیتونیم بدون هم باشیم اصلا

😵وای بابات چطوری اولین جلسه خواستگاری همچین حرفی زدع

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه ب این گرونی اخههه🥴🤦🏻‍♀️

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2728
2738

شاغلین ؟؟؟ اگه نباشی بعید می دونم قبول کنن زنعموی من معلم بود یه خورده کوتاه اومدن تازه گفت هرجایییی فقط خونه خودمون باشه یعنی مکانم تعیین نکرد سر عقدم عاقد بهش گفت چون هنوز خونه ای در کار نیست باید ال کنین بل کنین شوهرتم باید آدم باشه

2706