2410
2553
عنوان

۱۰تا فقیر واقعی واقعیییی میشناسین بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 122 پست
عزیزم تو شهرتون ببین هرکی فقیره بهش کمک کن باید از نزدیک بری ببینی که واقعا فقیر باشه.کدوم شهری

تهران

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیز خیریه مستمندان تبریز از معتبر ترین خیریه های اینران هست که جوری کار میکنه که نبریز به شهر ...

من تهرانم چجوری باید کمک ‌کنم؟

ممنون میشم فقط نیازمند باشم که هم من هم شما ثواب کنیم البته بگم چیز زیادی قرارنیست بدم هرچقد ک در تو ...

منم میشنا سم

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2720

من میشناسم ولی اصلا اینجا جایی نیست که بتونید اعتماد کنید ... بهتره تو فامیل و اطرافیان بگردید و کمک کنید 

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
من ی دونه میشناسم 4تا بچه و زن یتیم هستن بچه ها سرپرستشون مادرخانوادس خودمون کفاره روزه ها و فطری ...

اخی خانمه چند سالشه ؟؟

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
خانومی اگ کمکم کم باشه ناراحت نمیشن؟ چون چیز زیادی در توانم نیست بگم مثلا چن میلیون بخوام کمک کنم!

کرایه خونش گلم5میلیونه با برجی 200تومن ک 5تومن شوهرم داده براش 200تومن من میدم خیلی خانوم پاکیه حتی من دیدم بهش10هزارمیدن برا اموات قران میخونه فک نکنم ناراحت شه بخای پول بدی مگ بجاش قران بخونم یانماز پول همینجوری نمیگیره میخاییم پول جمع کنیم بره کربلا حالا شما هرچقدر بخای بدی میزارم براش کنار برا سفرش چون مگ مخام قبل مرگم برم کشورم دوباره ببینم اگ مشهد آشنا داری آدرس بدم خودت ببر بده ک اعتماد کنی ببینیش

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍
تهران

خواهرم

دختره دم بخت داره واسه جهیزش لنگه

هنوز تو خونه مادرشوهر زندگی میکنه تو یه اتاق با دوتا بچه بزرگ

دلم براش کبابه

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن
2714
اول بزنگ 09640 واقعا بپرس کفاره بهت واجبه

آخه قسم سخت خوردم اما عمل نکردم خیلی عذاب وجدان دارم پرسیدم میگن باید به ۱۰نفر کمک کنی یا سه روز روزه بگیری روزه نمیتونم چون بچه شیر میدم

اگه واقعا نیاز دارن شماره کارتشو میدی بمن عزیزم ؟منم در همین حد میتونم کمک کنم 

اره عزیزم بخدا خیلی محتاجن من دیدم که میگم سرو وضعشون رخت و لباس اون ماه پول ازمایششو نداشتن کارتملی میزاشتن بعدا بیارن بدن پدرم داد اگه خواستی کمک کنید بهم درخواست دوستی بده

خانوما برای شفا پیدا کردن مادرم صلوات بفرستین لطفا .
خواهرم دختره دم بخت داره واسه جهیزش لنگه هنوز تو خونه مادرشوهر زندگی میکنه تو یه اتاق با دوتا بچه ...

اگ مشهدن من خیریه میشناسم

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍
آخه قسم سخت خوردم اما عمل نکردم خیلی عذاب وجدان دارم پرسیدم میگن باید به ۱۰نفر کمک کنی یا سه روز روز ...

حالا ازینجا ک گفتمم بپرسین

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
تهران

تو این سایت به هیشکی کمک نکن اگرم خواستی کمکشون کنی اول برو تحقیق کن حالا که میخای کمک کنی به مستحق کمک کن.تو روستای ما چند نفر خَیِر اومدن از نزدیک اونایی که فقیر بودن و دیدن و تحقیق کردن بعد کمک کردن

طوری راجع به دیگران قضاوت نکنید که وقتی خلافش ثابت شد شرمنده شید😉
کرایه خونش گلم5میلیونه با برجی 200تومن ک 5تومن شوهرم داده براش 200تومن من میدم خیلی خانوم پاکیه حتی ...

اره ممنونم ازت اگه ادرس بدی که خوب میشع

2706