2737
2734
عنوان

امروز با عشق سابق همسرم پیاده روی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 45 پست
میدونم  اتفاقا اینم میدونم که اون و شوهرش خیلی همدیگه رو دوست دارن واینم میدونم که شوهر من هر ...

اکثر مردا تا ازدواج کنن بلاخره چندتا عشق داشتن که حتی به بعضیاشم نمیشه گفت عشق. ذهن خودتو با این چیزا درگیر نکن. مطمئن باش اگه هم با شوهرت مشکل داری به اون ربطی نداره اصلا.

ببین من پسرخالم عاشقم بود ولی من بهش حسی نداشتم 

الان اونم از من متنفره قشنگ میفهمم با زنشم مشکل داشته باشه به خاطر من نیست تو همه زندگیااا مشکل هست

شوهرم میره یه شهر دیگه که کار پیدا کنه همون موقع یه خواستگار پولدار پیدا میشه و دختره جواب مثبت مید ...

فامیل بودن ؟ 

خوب مشخصه که دختره اصلا دوسش نداشته مطمئن باش با این کار شوهرتم الان فقط کینه و نفرت داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ام همینجور بودم من ۳۰سال ازدواج کردم من شوهرم دخترخاله اش میخواسته شوهرم رفته سربازی اون ازدواج ک ...

اینم خدایی تا حالا ندیدم اینجور باشه

اما خواهر شوهرای بیشعورم زیاد اسمشو جلو شوهرم میارن

جلو خودمم همینطور 

میان میگن به نظرت فلانی خوشگله؟؟یا فلانی خیلی خواستنیه نه؟؟منم میگم آره

حالا میخوام اگه دفعه ی بعد گفتن بهشون بگم دوست داشتی زن داداشت میشد؟؟یا بگم همین فلانی که خیلی خواستنیه به خاطر پول شوهرش نارو زد به داداشتون تا دهنشونو ببندم

2731
شوهرم میره یه شهر دیگه که کار پیدا کنه همون موقع یه خواستگار پولدار پیدا میشه و دختره جواب مثبت مید ...

حالا عاشق شده باشه یا نه ولی کار همسر شما درست نیست که بیاد اینارو تعریف کنه معلومه تو حسرتشه

2738

شوهر شما ساده است که براتون تعریف کرده

همه آقایون کسی یا کسایی رو می‌خواستن که حالا نشده

مطمئنم که شوهر منم این طوری بوده

ولی دمش گرم هر وقت پرسیدم انکار کرده

خودمم دیگه نمی‌پرسم

چه کاریه

الحمدلله علی کل حال 😊
اینم خدایی تا حالا ندیدم اینجور باشه اما خواهر شوهرای بیشعورم زیاد اسمشو جلو شوهرم میارن جلو خودمم ...

همسرت بویی از شعور نبرده که اومده همه چیزو برای شماتعریف کرده

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
اینم خدایی تا حالا ندیدم اینجور باشه اما خواهر شوهرای بیشعورم زیاد اسمشو جلو شوهرم میارن جلو خودمم ...

من جای شما بودم در جوابشون خیییلی جدی می‌گفتم لطفا جلوی من در مورد ایشون حرف نزنید.

حالا می‌خوای بشینی باهاشون منطقی در مورد طرف صحبت کنی؟؟ بی خیال

الحمدلله علی کل حال 😊
همسرت بویی از شعور نبرده که اومده همه چیزو برای شماتعریف کرده

اتفاقا فکر میکنم توی این یه مورد شعور یه خرج داد.چون خواهراشو میشناسه و میدونم اونا میخوان یه روزی بهم بگن.نمیدونم چرا خیلی دلشون میخواد من حرص بخورم و کفرمو دربیارن گاهی وقتا.از زبون خودش بشنوم خیلی بهتراز زبون بقیه س 

واقعنم فکر میکنم شوهرم به اون فکر نمیکنه 

خودم خیلی حساسم

شوهرمن هم گریه کرده بود ولی الان گاهی به اش میگم ای کاش همون دخترخاله ات میگرفتی منم میرفتم به پسرعموم من هم پسرعموم میخواست سخت دوستم داشت اما نشد ول کن بعدازیه مدت همه چی حل میشه البته جاریم الان ۲۵سال ازدواج کرده هنوز حل نشده شوهرش دختر دایی ایش میخواست خیلی حساسه نمیدونم چرا

2706