2737
2734
عنوان

اخلاقیات رو شده ی همسر😒

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 59 پست
اقا اگر یه خواستگار براتون بیاد شرایط کاری و مالیش عالی باشه ولی قیافش به دلتون نباشه و حس کنید ظاهر ...

همه میگن نه ولی من یکی داشتم همش نگران قیافه بچم بودم😥😥

خداروشکر ی مشکل دیگه داشت ردش کردم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا کم کم ۴ سال عزیزم 

وا، ینی چهار سال باید جنگ اعصاب داشت؟ 

ناتانائیل! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود. در انتظار خدا بودن، ناتانائیل...یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
2728
😂😂بخدا زول میزد یه نقطه میحرفید😓

😂😂😂

ناتانائیل! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود. در انتظار خدا بودن، ناتانائیل...یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
2738
همه میگن نه ولی من یکی داشتم همش نگران قیافه بچم بودم😥😥 خداروشکر ی مشکل دیگه داشت ردش کردم

منم میخوام ردش کنم ..اخه موقعیتش خیلی عالیه ‌.قیافش بد نیستا ولی از این چهره هایی که به دل من نمیشینه ..همش حس میکنم من تا زمانی که قیافه یکی به دلم نباشه نمیتونم حسی بهش پیدا کنم 

اقا اگر یه خواستگار براتون بیاد شرایط کاری و مالیش عالی باشه ولی قیافش به دلتون نباشه و حس کنید ظاهر ...

سعی کن خوبیایه ظاهرشو ببینی

شوهرم دروغگو بود ازاول...ولی بعد از عروسی بیشتر دروغگو شد، همیشه هم سرهمین دروغاش بحثمون میشد ،الانم ...

چه بد

منم میخوام ردش کنم ..اخه موقعیتش خیلی عالیه ‌.قیافش بد نیستا ولی از این چهره هایی که به دل من نمیشین ...

نه این واقعا داغون بود،،البته برام مهم نبود 

اون چیزی که ازش دیدم خیلی بد بود ردش کردم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706