2737
2734
عنوان

جاریم میگه بیا تاب بازی....😂من نرفتم.

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 30 پست

خدا گفته تاب بازی نکن؟؟؟😕*)این چه شانیه که بایه تاب خراب میشه

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

چه ربطی داره من حوزه میرفتم معلما و استادامون خیلی اهل تفریح بودن همیشه ام میگفتن تفریح کنید به خودتون برسید و.... مثلا یه دفعه اردو رفتیم یه جای سرسبز شهرمون خلوت بود کسی نبود خوشون والیبال بازی میکردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی من تحت هیچ شرایطی از تاب بازی نمیگذرم  

همیشه هم طرف یه حوری تابم داده با مغز سر خوردم زمین  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2731

برومنم چادریم پارک بغل خودمونه شبا باشوهرم میرم سرسره بازی و تاب بازی اون نگام می‌کنه یه بار رفتم بالای اون تنابایی هست وصل می‌کنه به سر سره ادموبالاش گیرکردم گره خورده بودم چادروپزت کردم بغل همسرم خودمم ازاون بالا پریدم پایین

خب میرفتی...من قبل کرونا....اگرمیرفتیم بیرون شباپارک اونجاهایی که سرسره بزرگ داشته باشه آخرشباکه خلو ...

کار خوبی میکنی😅 سرسره بازیو هنوزم دوس دارم🤣

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
2738

والله اخوندم با عمامه بشینه تاب بازی کنه به نظرم عیبی نداره همه انسانیم نیاز به تفریح و شادی داریم

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
برومنم چادریم پارک بغل خودمونه شبا باشوهرم میرم سرسره بازی و تاب بازی اون نگام می‌کنه یه بار رفتم با ...

دیوونه  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
کار خوبی میکنی😅 سرسره بازیو هنوزم دوس دارم🤣

آره بابا..ولی من پایه تابم...اکثرپارک هام که تابشون کوچیکه ولی اگه باشه خودموزورکی جامیدم شوهرمم تاب میده😂

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|

من عاشق تابم برو بخدا خوش میگذره

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2706