2726
عنوان

باید قرص بخورم؟؟؟

317 بازدید | 28 پست

بچه ها باشوهرم رابطه داشتیم داخل نریخت ولی بیرونش ریخته شد

خیلی استرس دارم

یعنی قرص بخورم؟شوهرم میگ نمیخاد بخوری...خودم میترسم موقعی بادسمال پاک میکردم یدفه...

(عقدیم)

بخور

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قرص اورژانسی نخور پریودت تا سه ماه نامنظم میشه

منم مثل تو نگران شدم خوردم پریودم نامنظم شده 

اگه خیلی نگرانی ۸تا قرص ال دی با فاصله ۱۲ساعت بخور

چند وقته عقد کردی؟

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
قرص اورژانسی نخور پریودت تا سه ماه نامنظم میشه منم مثل تو نگران شدم خوردم پریودم نامنظم شده  ...

خیلی وقت نیس

قرار بود خرداد عروسی کنیم ولی کنسل شد

انقد استرس دارم حد نداره😭😭😭شوهرم خیلی بیخیال بود گف نمیخاد بخوری

قرص ال دی همون کار قرص اورژانسی رو انجام میده ولی ضرری نداره مثل قرص اورژانسی پریود رو نامنظم نمیکنه

۸تا قرص ال دی رو نباید باهم بخوریاااا

۴تا الان بخور ۴تا ۱۲ساعت بعد

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
خیلی وقت نیس قرار بود خرداد عروسی کنیم ولی کنسل شد انقد استرس دارم حد نداره😭😭😭شوهرم خیلی بیخیال ...

نگران نباش منم تو شرایط تو بودم منم تو عقدم ی ماه دیگه عروسیمع

البته من اتفاقی بود نخواستیم ک.........

ولی شد دیگه ،الانم طبیعی جلوگیری میکنیم

خیلی وقت نیس قرار بود خرداد عروسی کنیم ولی کنسل شد انقد استرس دارم حد نداره😭😭😭شوهرم خیلی بیخیال ...

عزیزم منم سه ماهه عقد کردم

قرص ال دی همون کار قرص اورژانسی رو انجام میده ولی ضرری نداره مثل قرص اورژانسی پریود رو نامنظم نمیکنه ...

الان شوهرم رف سرکار فردا صب میتونم بگم بخره بخورم؟؟

الان شب میشه خودم نمیتونم بیرون برم

الان شوهرم رف سرکار فردا صب میتونم بگم بخره بخورم؟؟ الان شب میشه خودم نمیتونم بیرون برم

تا ۷۲ساعت وقت داری 

واسه احتیاط فردا قرص اورژانسی بگیر بخور

ولی مراقب باش قرص اورژانسی رو نهایتا سالی ۴بار با فاصله دوماه باید مصرف کنیاااا

2706