2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من چی بگم اولیم دو قلو الان ده ماهن الان سه قلو باردارم یهویی شدم مامان ۵ تا نینی

ماشالله عزیزم چطوری چند قلو زا شدی ارثیه تو خونوادتون واااای بچه هات چند تا دختر چند تا پسرن ولی همه جا نگو عزیزم برا خودت بده شاید کسی بگه خوشبحالش 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
ماشالله عزیزم چطوری چند قلو زا شدی ارثیه تو خونوادتون واااای بچه هات چند تا دختر چند تا پسرن ولی همه ...

نمیدونم والا زیادم ارثی نبود یهویی شد 😅😅 بارداری الانم ناخواسته بود الانیم دخترن باران و بهار 

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
من چی بگم اولیم دو قلو الان ده ماهن الان سه قلو باردارم یهویی شدم مامان ۵ تا نینی

ای ماشالا😍🤣

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
ماشالله عزیزم چطوری چند قلو زا شدی ارثیه تو خونوادتون واااای بچه هات چند تا دختر چند تا پسرن ولی همه ...

عزیزم من زیاد اعتقاد ندارم همیشه مبگم انشالله خدا ب هر کی مبخواد بده عادت ندارم داشته هام پنهوم کنم نمیدونم ددسته یا نه

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
2706