2733
2734
عنوان

کسایی که دوست دارن دور و برشون خلوت و کم وسیله باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 47 پست

منم خیلی اعتقاد دارم وقتی مرتب و خلوت باشه و زیبا احساس خوبی دارم .این چند روز که ویار داشتم و وسیله ها رو نمیبردم سرجاش واقعا شوهرم کلافه میشد پامیشد برمبداشت در صورتی‌که اگه کسی میومد میگفت چه خونه تمیزی ‌.ولی حتی یه متکا تو خونه باشه شوهرم پامیشه برمیداره قبلا مسخره م‌میکرد میگفت خب اخر شب یه دفعه همه رو بردار ببر هی یکی یکی میبری .الان میگه واقعا اینجوری خوبه دورت خلوت باشه

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منننن توخونمم دورنگ بیشترنیست سفیدو طوسی. ازخونه های چند نگ بدم میاد آشفتم میکنه

میشه عکس بدی؟ خیلی دوست دارم وسیله هامو عوض کنم و دو سه رنگ کنم همجارو ولی متاسفانه بودجه نیس

2728
اره واقعا... من عاشق دور ریختن چیزای به درد نخورم، حیلی کیف میده بگردی یه عالمه چیز میز پیدا کنی و ب ...

من الان یه سری از لباسام که نمیپوشیدم گذاشتم تو نایلن گذاشتم جلو در انقد کمدم سبک و مرتب شد 

خیلی حال داد 😁

خدایا شکرت 🌷

منم عاشق وسیله کمم،ی خونه با وسایل خوب و جادار

ولی چ کنم ک مامانم فک میکنه ی تیکه جهازو نخره درحق من ظلم شده یا کسی حرف میزته پشتم،چکنم من😂😂

برای داشتنت دلیو ب دریا زدم که از آب میترسید😍😘💕👰👫🍬🌈
2738

آموزش خیاطی خانم عمرانی معادل 230 سی دی و 750 صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه

کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی

پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای

ارسال رایگان به کل کشور 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در تلگرام پیام بدهید

@Estekhdam001123

منم خیلی اعتقاد دارم وقتی مرتب و خلوت باشه و زیبا احساس خوبی دارم .این چند روز که ویار داشتم و وسیله ...

وای خوش بحالت دقیقا بر عکس شوهر من . جورابش درمیاره پایین مبل میگم بردار میگه میخوام بپوشم بعدا. منم جدیدا میبینم رو زمینه جلو چشمش میندازم آشغالی ولی نتیجه نداده بازم

وای خوش بحالت دقیقا بر عکس شوهر من . جورابش درمیاره پایین مبل میگم بردار میگه میخوام بپوشم بعدا. منم ...

من لباسهایی که همسرم روی زمین ولو میکنه گره میزدم بهم

میگفتم اون اندازه ای که من زحمت میکشم خم میشماز روی زمین جمعشون میکنم، حالا تو زحمت بکش گره هاشو از هم باز کن

انقدر با خنده و خونسرد اینکار و می‌کرد حرصم می‌گرفت بیشتر

وای خوش بحالت دقیقا بر عکس شوهر من . جورابش درمیاره پایین مبل میگم بردار میگه میخوام بپوشم بعدا. منم ...

من از وقتی باردار شدم فهمیدم اخلاقش شده مثل خودم قبلا تند تند برمیداشتم  اصلا به چشمش نمیومد ولی الان میگه تو روخدا زودی خوب شو میگم عه به قول خودت بهم ریخته نیست‌که حساسی فقط 😂

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2706