2733
2734
عنوان

آقای کاربرamirr1377

845 بازدید | 68 پست

هرخانمی که باشوهرش مشکل داره دلیل نمیشه بیاد باعوضی مثل تودوست بشه من شوهرم واخلاقای بدشو به صدهزارنفرمثل تونمیدم وبه اینم واقفم که هرمردی یه اخلاق بدی داره حالا خداراشکرمال ما که ازاون افتضاحاش نیس برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین👌🏻👌🏻👌🏻

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
2738

واااای نکنه بهت درخواست داده توام قبول کردی؟؟؟بعد چرت وپرت گفته

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

بمنم درخاست داده خاک تو سر

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

عبضیییی ابرو هرچی  مرده شماها میبرین

نی نی یااااااار بیااااااااااا

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706