2733
2734

همین الان تو اینستا بودم ی کلیپی میدیدم یاد دوران دبیرستان خودم افتادم...

ما بچه های کلاس سوم انسانی بودیم یه تنه مدرسه رو ب گند کشیدیم😁😁

عاقا باورتون میشه همه ی کلاس... هممممه کلاس بچه مثبت و منفی همه و همه با خودمون گوشی میبردیم سر کلاس و وقتی معلم داشت درس میداد ما داشتیم بلوتوث میدادیم😲

واقعا من چرا انقدر نترس بودم اون موقع؟!!

معلم هنوز نمیومد سر کلاس من گوشیمو میزدم ب شارژ... الان فکرشو میکنم موهای تنم سیخ میشه

😨😨😨

شما هم بگید❤❤

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

من دهه هفتادی ام

کپسول مینداختیم تو بخاری روزایی که امتحان داشتیم

بو گند کلاسو برمیداشت

معلم سرش درد میگرفت کلاسو کنسل میکرد😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من دهه هفتادی ام کپسول مینداختیم تو بخاری روزایی که امتحان داشتیم بو گند کلاسو برمیداشت معلم سرش ...

وااای چ استعدادی😂😂😂

چجوری این بفکرتون رسید واقعا؟ چ کپسولی مینداختین؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وااای چ استعدادی😂😂😂 چجوری این بفکرتون رسید واقعا؟ چ کپسولی مینداختین؟

چرک خشک کن😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ما یه اسپری خوشبو کننده برای کلاسمون خریدیم خیلی بوش بد بود و هر وقت میخواستیم سربه سر معلما بذاریم اونو میزدیم بنده خداها میگفتند بوی چیه ماهم میگفتیم خوشبو کننده .بهدش به مدیر مدرسه اعتراض کردند که مدیر اومد سراغمون نگفت تکرار نشه☺☺☺☺☺☺☺ 

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
2738

ما تجربی بودیم اصلا سره کلاسها نمیرفتیم

میرفتیم زیر زمین خوراکی خوردن

یع بار وسط فیزیک رسیدیم

معلم سرش به تخته بود دوییدیم پشتش و نشستیم‌سرجامون

یه نیم ساعتی نطق کرد بعد مارو دید

گفت یه سریا انقد بیشعورن که فک میکنن من کورم😂😂😂

البته از یه جای دیگه تقلید کردیم

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  

من آدامس می خوردم می چسبوندم به نیمکت اینکار رو بیشتر از درس خوندن انجام دادم و دیگه اینکه عین پسرا دعوا می کردیم با یه دوستام که هنوز باهاش دوستم معلم اجتماعی مون خیلی دوستم میداشت همه خاکی می شدیم بعدم می گفتیم یکی دیگه زده معلم می گفت مظلوم تر از یکتا پیدا نکردی از خنده می ترکیدیم بعدش من و دوستم نیوشا

صبح خوابم مید ظهر خوابم میاد عصر خوابم میاد ولی شبا که وقت خواب مثه جغد بیدارم😉
سر کلاس هنذفری به گوش😂تو ی عالم دیگ بودیم

اخ گفتی پیش که بودم معلم ریاصی کثافت از اول تا اخر پا تخته بود انگار اومده بود فقط بنویسه ما کپی کنیم منم که حالیم نمیشد چی میگه میخواستم وقتم به بطالت نگذره هندزفری میزدم

هنوز تو کف اون بچه مثبتام که حرفای معلم حالیشون که میشد هیچ تازه سوالم میپرسیدن😂😂😂😂

2706