2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جای چنگه؟؟😐😐

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

اگه منظور چروکه، به علت بی‌آبی بدن و دهیدراته بودن پوست

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
کجای صورت؟ 

خط خنده اینا منظورم نیست 

ـمثل اینکه یکی خنج بزنه تو صورتت جاش بمونه ها یا وقتی مثلا موقع خواب دستت زیر صورتت باشه صورت خط روش ایجاد میشه برا چند لحطه ،اما مال من داعمی شده مثلا

چروک منظورته؟ 

بخاطر خشکی و نداشتن اب زیر پوسته

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
خط خنده اینا منظورم نیست  ـمثل اینکه یکی خنج بزنه تو صورتت جاش بمونه ها یا وقتی مثلا موقع خواب ...

برگام😐🍃🍂

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

همزاد داری😑😑😑

2706