2726

۸روز دیگه ماه هفتم تموم میشه خیلی زود نیست برای شیر؟

حس میکنم زود بود🙁شما هم اوایل دردداشتین؟

نمیدونستم بخاطر شیره که امروز متوجه شدم

😀😅

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از 26 هفته دیگه شیر میاد نه زود نیست 

خب من الان ۲۹هفته ام پس طبیعیه بشدت دردداشتم نمیدونستم واسه چیه بعد این بمونه این دردشم میمونه نیاز نیست تخلیه بشه🙄😐

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍

من داشتم. دقيق نميدونم چند هفته بودم اتفاقا منم واسش تاپيك زدم اونجا فكر كنم گفتم چند هفته بودم😕

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

ترشح دارم از هر دو طرف چپ رسما شیره🙄سمت چپ هاله و اطرافش هم ی مقدار کم تورم داره و سفت تره که هم سونو دادم هم جراح عمومی هم زنان معاینه کرد میگن از هورمونه..خلاصه چپه زیاد فعاله🤦🏼‍♀️

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من تا آخر بارداریم شیر نداشتم اوایل زایمانم ب ضرب و زور شیر دوش بود

بعضیا اینجورین من خودمم فکرمیکردم روز زایمان باید فشاربدم بیاد بیرون عجیب بود برام آخه ۷ماه بعد میترسم خوب نباشه ترشحش این ماها

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍

من تو بارداری هیچوقت سینم و فشار ندادم ببینم شیر میاد یا نه😐زایمان که کردم و شیر دادم اون موقع دیگه دیدم شیر دارم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

من کل بارداری شیر نداشتم که هیچ دو ماه تموم کلی حرص خوردم و تغذیمو خوب کردمو  کلی مایعات خوردمو با شیر دوش سینمو دوشیدم بازم شیرم خیلی خیلی کم بود آخرم خشک شد.الان پسرم چهار ماهشه و کامل شیر خشکیه

ترشح دارم از هر دو طرف چپ رسما شیره🙄سمت چپ هاله و اطرافش هم ی مقدار کم تورم داره و سفت تره که هم سو ...

منم اوایل ترشح داشتم امروز قشنگ شیر بود تورم و سفتیش خب بخاطر شیر نبود؟مجاریش متورم میشن دیگه مجاری توبولار 

دیگه این هورمونا به همه جامون زدن فقط همین یجا مونده بود

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
من داشتم. دقيق نميدونم چند هفته بودم اتفاقا منم واسش تاپيك زدم اونجا فكر كنم گفتم چند هفته بودم😕

عزیزمم😁همین ۷ ۸ماه بودی؟شیر بود با ترشح؟آخه من خواب بودم بیدارشدم دیدم لباسم خیسه و لک شده

بعد دردمم آروم گرفت ولی

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
2706