2733
2734
عنوان

داغ دلم تازه شده از خواهر شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 43 پست
وای اون زنداداش منو میخواسته،،یه تنه ده نفر رو حریفه اینقد زبون دراز و سلیطه اس منم خیلی بی عرضه ...

اره کاش دختر منم مثل من نشه اگه منم مثل اون سلیطه بودم هزار بار دعوا کرده بودم جرش میدادم

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشش وبه خدا بسپار خودتو بااین مسایل اذیت نکن یاهمون موقع بایدباهوشیاری رفتارکرد یابعدش ول کن

اره دیگه الان گذشته ولی نمیتونم فراموش کنم خیلی سخته 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
2731
خاک توسر ش طرف خانوادشه اونم چند تا سیلی زد منو حتی بابامم منو زد طرف منو نگرفت 

وا خب حق داشتی دیگه ،،،،از همه جا خوردی ،،بعد میخواستی گریه آت نگیره،،،،،

همه ریختن سرت که،،،

ولی حالا که از همه کتک خوردی ،،حداقل خواهرشوهرت رودیگه باید دوتا میزدی 

خاک توسر ش طرف خانوادشه اونم چند تا سیلی زد منو حتی بابامم منو زد طرف منو نگرفت 

وا مگه چیکار کرده بودی بلا نصبت دور از جمع جندگی نکرده بودی که

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
وا مگه چیکار کرده بودی بلا نصبت دور از جمع جندگی نکرده بودی که

نه من دوتا بچه دارم دخترم بزرگه به مادر شوهر وابسته بعد یکسره میبردن پیش خودشون اون روز گریه کرد گفتم شما برین  من نگه میدارمش بعد اومدن گرفتن ازم هر کار کردم ندادن دخترم تا دعوا شد 

2738

از اولم با بابام صمیمی نبودم بابام یک ادم غریبه پرسته به خاطر خود شیرینی پیش دامادش منو زد 

به خاطرآرامش خودت ببخش وفراموش کن

اتفا قا یکسره به خودم میگم فراموش کن ولی نمیشه دلم اصلا اروم نمیشه 

اتفا قا یکسره به خودم میگم فراموش کن ولی نمیشه دلم اصلا اروم نمیشه 

اصلا فراموش نمیشه به مرور زمان بدتر هم میشه من کتک نخوردم ولی حرف شنیدم دو تا کلمه هست یادم نمیره مادر شوهرم مهربونه ولی دو تا جمله گفته هر وقت میرم سمتش یادم میاد

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
اصلا فراموش نمیشه به مرور زمان بدتر هم میشه من کتک نخوردم ولی حرف شنیدم دو تا کلمه هست یادم نمیره ما ...

بعد من هروز از اینا حرفم میشنوم

نه اگه میدادم که الان غصه نداشتم عقده شده برام دلم میخواد یک روزی سر یک چیزی قشنگ جرش بدم 

اون روز دیگه نمیاد فقط خودت کینه ای میشه این فکرا رو از خودت دور کن

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
وا خب حق داشتی دیگه ،،،،از همه جا خوردی ،،بعد میخواستی گریه آت نگیره،،،،، همه ریختن سرت که،،، و ...

اول بپرسیم اسی چیکارکرده که باباش هم طرفشو نگرفته

البته بازم حق نداشتن بزنن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706