2726

الان تایپیک دعوا با خانواده شوهر دیدم ۴ تا خواهر شوهر دارم از متفرم چجوری اروم شم همش یاد روز دعوا میفتم که منو زد منم عین خنگا گریه میکردم

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جرش ندادی؟؟

نه اگه میدادم که الان غصه نداشتم عقده شده برام دلم میخواد یک روزی سر یک چیزی قشنگ جرش بدم 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
خدا عوضشو در میاره غصه نخور

فعلا که بعد چند سال خوش خرم زندگیشو میکنه

نه اگه میدادم که الان غصه نداشتم عقده شده برام دلم میخواد یک روزی سر یک چیزی قشنگ جرش بدم 

برو تو چشمش دوباره دعواتون بشه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

وای اون زنداداش منو میخواسته،،یه تنه ده نفر رو حریفه اینقد زبون دراز و سلیطه اس

منم خیلی بی عرضه ام ،،،گریه ام فوری درمیاد و زبونم میگیره ،،حتی نمیتونم حرف بزنم ،،

کاش دخترم مثل من نشه 

شوهرت چیکاره بود اون وسط  من میگم بچگی داداشم من میزد شوهرم میگه هر کی چشم تو رو فوت کنه من می ...

خاک توسر ش طرف خانوادشه اونم چند تا سیلی زد منو حتی بابامم منو زد طرف منو نگرفت 

2706